Olga Loera: MILF-seksbomba

2019-02-13
Olga Loera: MILF-seksbomba

Modelka i telewizyjna gwiazda z imponującym biustem i mocnym postanowieniem, żeby nie przestawać pozować także po 40-tce.

W lutym 2017 roku obchodziła swoje 40. urodziny. Ma więc 42 wiosny. Nie jest najmłodsza, ale wiele innych modelek może otwierać drzwi.

Olga Loera trafiła do posiadłości Playboya w 2003 roku. Minęło jednak sporo czasu, zanim stanęła przed obiektywem.

W 1994 roku skończyła kosmetologię na Glamour Beauty College. Od tamtej pory zajmowała się robieniem makijażu i stylizowaniem włosów różnych gwiazd i modelek, współpracując z kilkoma firmami. To ona odpowiadała za wygląd wielu króliczków Playboya.

W 2011 roku rozpoczęła własną działalność. Zebrała zespół specjalistów od makijażu pod banderą Team Indulge. Jeszcze wtedy nie wiedziała w jakim kierunku potoczy się jej kariera i że za kilka lat jej ciało będą oglądać czytelnicy meksykańskiego Playboya.

Pierwsze oferty pozowania pojawiły się w 2006 roku. Kobieta jednak odmówiła. Zdanie zmieniła wiele lat później i w 2013 roku zaprezentowała się czytelnikom w pełnej krasie. Czyli w negliżu.

Panowie mieli na co popatrzeć. Wymiary Olgi to 97-57-89. Brzmi dobrze? To dorzućcie do tego, że nosi stanik z miseczką GG...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska