Dziewczyny z Instagrama: Melanie Iglesias

Dziewczyny z Instagrama: Melanie Iglesias

Poznajcie dziewczynę z czołówki wielu zestawień najseksowniejszych dziewczyn na Instagramie. Przed wami modelka, aktorka, osobowość telewizyjna i po prostu piękna kobieta – Melanie Iglesias!

Melanie urodziła się w 1987 roku na Brooklynie jako dziewczyna z portorykańsko-włosko-filipińskim rodowodem. Po skończeniu szkoły średniej na Staten Island dobrze wiedziała, co ze sobą zrobić. Wyczuła, że ma talent, który szkoda byłoby zmarnować. Została modelką.

 

 

Melanie na co dzień pracuje dla agencji Red Model Management, z którą wiąże ją kontrakt. Robi więc to, co przystało na modelkę – pozuje, przebiera się, pokazuje się na zdjęciach. Melanie zachwyciła zwłaszcza męskie czasopisma, w których miała już kilka sesji. Zwykle wywoływały one burze. A przynajmniej bardzo podobały się publiczności. W 2015 roku Melanie została nawet umieszczona na jednej z prestiżowych list 100 najpiękniejszych kobiet na świecie.

 

Oprócz pozowania Melanie gra też w filmach i występuje w telewizji. Szerszej amerykańskiej publiczności dała się poznać głównie dzięki temu ostatniemu. Dziewczyna wystąpiła w 265 odcinkach World Poker Tour – programu, w którym transmitowane są zawodowe rozgrywki w pokera. Jeszcze więcej osób zna ją zapewne z programu reality zatytułowanego Guy Code (Melanie wystąpiła w trzech jego seriach) i jego spin-offu – Girl Code.

 

 

Tyle biografii. W końcu nie zachęcamy was do oglądania tych programów z udziałem Melanie, ale do obejrzenia galerii zdjęć, które publikuje na Instagramie. Niech zachęcą was liczby: 1,4 miliony osób obserwuje jej profil na Instagramie (na którym na dzień dzisiejszy opublikowała blisko tysiąc swoich zdjęć). Co jeszcze? Wymiary! Bliskie kanonicznemu 90-60-90. I to widać niemal od razu. A nawet jeśli ktoś nie ma miarki w oku – zobaczy po prostu, że Melanie jest piękną dziewczyną. I to mu wystarczy, gwarantujemy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska