Dziewczyny z Instagrama: Tianna Gregory

Dziewczyny z Instagrama: Tianna Gregory

Ten artykuł powinien zainteresować szczególnie tych, którzy u kobiet zwracają przede wszystkim uwagę na pośladki.

Jeśli chodzi o popularność w serwisach społecznościowych, szanse na wygraną w batalii o miano Królowej Instagrama są w przypadku Tianny Gregory równie duże, jak jej pośladki. 26-letniej Kalifornijce udało się jak do tej pory zgromadzić ponad 3,5 miliona followersów w tym serwisie. Robione amatorsko zdjęcia otworzyły jej drogę do kariery w świecie mody i w tym momencie Tianna ma za sobą współpracę z wieloma magazynami oraz firmami odzieżowymi. Nie zapomina jednak o swoich korzeniach i wciąż publikuje na Instagramie mnóstwo zdjęć - nie przedłużając zbytnio, zapraszamy do obejrzenia galerii.

Uroda Tianny jest wynikiem prawdziwego etnicznego miszmaszu - dziewczyna ma korzenie włoskie, hiszpańskie, niemieckie oraz rosyjskie. Przy 160 centymetrach wzrostu jej wymiary wynoszą 94/64/97. Tianna rzecz jasna nie stroni od różnego rodzaju aktywności fizycznej - na zdjęciach widzimy ją między innymi podczas jazdy konnej, obligatoryjnych ćwiczeń na siłowni, a nawet gry w piłkę nożną.

 

Tianna urodziła się w kalifornijskim miasteczku South Lake Tahoe, ale gdy jej kariera zaczęła nabierać rozpędu przeprowadziła się do Los Angeles. Instagram to nie jedyne miejsce w internecie, w którym Tianna jest aktywna - chętnie udziela się także na Twitterze oraz Facebooku, gdzie udało jej się zebrać odpowiednio 140 tysięcy obserwatorów oraz 160 tysięcy fanów.

 

Zachęcamy oczywiście do obejrzenia innych naszych galerii, na przykład amerykańskiej miss października Any Cheri (z którą Tianna miała wspólną sesję zdjęciową), Luizy Żywieckiej oraz Caroline Kelley.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska