Dziewczyny z Instagrama: Alice Peneaca

2016-09-07
Dziewczyny z Instagrama: Alice Peneaca

Według wielu osób Alice Peneaca znajduje się w pierwszym szeregu dziewczyn, które w 2016 roku powinniście zacząć obserwować na Instagramie. Cóż, w chwili, gdy piszemy te słowa mamy już 7 września. Śmiało można powiedzieć, że wszystko się potwierdziło.

Alice jest dwudziestopięcioletnią rumuńską modelką. Rumuńską, ale w tej chwili już o karierze zdecydowanie międzynarodowej. Na swoim instagramowym profilu wpisała, że obecnie związana jest z trzema miastami: Mediolanem, Paryżem i Nowym Jorkiem. Nieźle, zważywszy, że to nie przypadkowe miasta, ale trzy światowe stolice mody.

 

 

Wspomniane lokalizacje są nieomylnym znakiem, że dziewczynie idzie w świecie mody bardzo dobrze. Zresztą wystarczy rzut oka: Alice ma podpisane równoległe kontrakty z aż trzema dużymi agencjami modelek: Modelwerk, La Management i UNO Models. Nas jednak najbardziej interesują efekty tych kontraktów. A sesje z udziałem Alice zdecydowanie mają w sobie to coś, co musi zainteresować każdego heteroseksualnego faceta!

 

Alice może pochwalić się (i chętnie się chwali!) perfekcyjną figurą bliską kanonicznego 90-60-90, a także – co przecież być może najważniejsze! – pięknym obliczem. Innymi słowy, ma twarz, na którą nie chce się przestawać patrzyć i usta, które aż chce się pocałować. Brzmi jak niezła rekomendacja, co? Cóż, może sobie brzmieć, ale i tak nie odda całego efektu. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

 

 

Nasza dzisiejsza instagramowa bohaterka lubi słuchać Depeche Mode i czytać „Atlas chmur” Davida Mitchella. Uwielbia za to – zwierzęta. Dla swoich zdarza jej się nawet gotować! A jeśli chodzi o wszystkie inne – chętnie angażuje się w różnego rodzaju kampanie uświadamiające, że cierpienie zwierząt nie różni się w niczym od cierpienia ludzi. A w kwestii marzeń? Alice bardzo chciałaby wreszcie pojechać do Brazylii (jeszcze jej się to nie zdarzyło) i – oczywiście – dalej rozwijać swoją karierę. Z całego serca życzymy powodzenia!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska