Dziewczyny z Instagrama: Bryana Holly

2016-09-07
Dziewczyny z Instagrama: Bryana Holly

Czarujący uśmiech, duże piersi, wąska talia, krągłe pośladki i długie nogi – gdyby zapytać facetów o to, jak wyobrażają sobie kobietę swoich marzeń, z pewnością padłyby takie właśnie odpowiedzi.

Jak się okazuje, ideały istnieją i nasza dzisiejsza Dziewczyna z Instagrama jest na to żywym dowodem. Bryana Holly ma bowiem wszystkie atuty wymienione w akapicie powyżej. Wybór kilkunastu zdjęć do galerii z jej Instagrama nie jest bynajmniej prostym zadaniem – nie dlatego, że zdjęć jest za dużo, ale najchętniej zamieścilibyśmy ich co najmniej dwieście. Piękna blondynka, urodzona w Huntington Beach w Kalifornii, wyjątkowo lubi się fotografować w bieliźnie lub kostiumie kąpielowym. A czasem nawet i bez niego – kliknijcie w galerię i przekonajcie się sami:

 

 

Bryana Holly ma 23 lata i mierzy 170 centymetrów oraz może się pochwalić wymiarami 86-61-89. Jak wiele innych modelek, bywa widywana w towarzystwie sławnych i bogatych facetów – w przeszłości byli to między innymi Brody Jenner i Leonardo DiCaprio. Podobnie jak w przypadku naszej innej Dziewczyny z Instagrama, czyli Danieli Lopez Osorio, Bryana współpracuje z agencją Wilhelmina.

 

Najwięcej fanów obserwuje śliczną modelkę na Instagramie – udało jej się tam zgromadzić 1,6 miliona followersów. W innych mediach społecznościowych są to liczby skromniejsze – na Twitterze i Facebooku ma odpowiednio 216 oraz 59 tysięcy fanów.

 

Gorąco zachęcamy do obejrzenia galerii naszych innych Dziewczyn z Instagrama. W ostatnim czasie na stronie pojawiły się między innymi Melanie Iglesias, Tianna Gregory oraz Alice Peneaca.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska