Dziewczyny z Instagrama: Josephine Skriver

Dziewczyny z Instagrama: Josephine Skriver

Nie przegapcie tej galerii! Uroda Josephine Skriver to naprawdę niecodzienne zjawisko. Wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu, ale w jej przypadku stwierdzenie, że to jedna z najpiękniejszych dziewczyn na całym Instagramie wcale nie wydaje się ryzykowna.

Duńska modelka ma 23 lata i jest jedną z niekwestionowanych gwiazd swojej branży. Josephine zadebiutowała w sezonie Jesień/Zima 2011 i od tamtego czasu zdążyła osiągnąć tyle, że jej dokonaniami dałoby się z powodzeniem obdzielić kilka innych koleżanek. Pracowała dla setek dużych marek, m.in.: Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Gucci, Givenchy, Yves Saint Laurent czy Christian Dior. Poza tym dostąpiła zaszczytu – to przecież w tej branży zaszczyt! – zostania aniołkiem Victoria's Secret. Nie zdziwi to zresztą nikogo, kto raz rzuci okiem na jej zdjęcia w bieliźnie.

 

 

Josephine intryguje nie tylko za sprawą swojej urody, ale i biografii. Matka dziewczyny jest związana z branżą informatyczną, a ojciec jest biologiem morskim. Są małżeństwem, ale oboje nie ukrywają i nigdy nie ukrywali swojej homoseksualnej orientacji. Josephine została urodzona dzięki metodzie in vitro.

 

Jak ta niecodzienna historia rodzinna wpłynęła na Josephine? Żadnych traum nie było. Wręcz przeciwnie. Modelka jest znana jako gorąca orędowniczka inicjatyw wołających o prawa dla osób LGBT. Jest m.in. ambasadorką organizacji Family Equality Council i udziela się na rzecz programu mającego skłaniać dzieci wychowane przez homoseksualnych rodziców do dzielenia się swoimi historiami. Według niej nie powinny być one tematem tabu.

 

 

A na koniec coś z zupełnie innej beczki. Zauważcie, że w naszej galerii zdjęć Josephine pokazuje nieco więcej niż zwykle pokazują nasze Dziewczyny z Instagrama. Również z tego powodu warto dołączyć do 2,3 miliona osób, która obserwują jej profil!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska