Dziewczyny z Instagrama: Barbara Palvin

2016-09-08
Dziewczyny z Instagrama: Barbara Palvin

Dziewczyny pochodzącej z Węgier jeszcze na naszej stronie nie było. Czas naprawić to rażące niedopatrzenie!

Mierząca 172 centymetry modelka przyszła na świat w stolicy Węgier, czyli Budapeszcie. Jak się zapewne orientujecie, to miasto oferuje sporo jeśli chodzi o szeroko pojęte życie nocne… Wypatrzona została w wieku 13 lat, kiedy to wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Spur. W kolejnych latach wyjechała do Azji, a jej kariera coraz bardziej nabierała tempa. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach magazynów dla kobiet, między innymi Harper’s Bazaar, Elle, Glamour oraz Vogue. Została także ambasadorką marki L’Oreal. To, co ją wyróżnia, to niezwykle delikatna i oryginalna uroda, dzięki której często jest porównywana do innej modelki, Natalii Vodianowej.

 

 

Uroda Barbary nie uszła także uwadze magazynu Sports Illustrated i młoda modelka wzięła udział w sesji zdjęciowej w kilku różnych kostiumach kąpielowych. Panna Palvin nie skupia się wyłącznie na modelingu – próbowała także swoich sił w aktorstwie. Jak na razie ma na koncie jedną rolę – wcieliła się w postać Antymachy w filmie Herkules z 2014 roku, w którym główną rolę zagrał Dwayne „The Rock” Johnson.

 

 

Barbara brała także udział w pokazach ogranizowanych przez Victoria’s Secret, a przez chwilę była widywana w towarzystwie Justina Biebera, co dla marzącej o wielkiej sławie dziewczynie z pewnością było olbrzymią nobilitacją. Jako swoje zawodowe wzory do naśladowania podaje wspomnianą Natalię Vodianową oraz Kate Moss.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi Dziewczynami z Instagrama – w ostatnim czasie na naszej stronie pojawiły się galerie między innymi Josephine Skriver, Tianny Gregory oraz Melanie Iglesias.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska