Dziewczyny z Instagrama: Sharam Diniz

Dziewczyny z Instagrama: Sharam Diniz

Sharam Diniz to dwudziestopięcioletnia piękność rodem z Angoli. Niesamowicie pociągająca, elegancka i będąca właśnie u szczytu swojej kariery. Koniecznie sprawdźcie jak prezentuje się na Instagramie!

Nasza dzisiejsza bohaterka urodziła się i wychowała w Angoli. Później przeprowadziła się do Portugalii, co zaowocowało tym, że dziś może się pochwalić podwójnym obywatelstwem. Obecnie – jak to bywa z wziętymi modelkami – Sharam jest prawdziwą obywatelką świata. Podróżuje przez 365 dni w roku. Oczywiście w celach zawodowych.

 

 

 

Jej kariera na dobre rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy wygrała portugalską edycję konkursu Supermodel of The World. W podobnych zawodach zaczęła występować już w wieku 17 lat. Rok 2013 to już dla Sharam okładki portugalskich edycji „GQ Magazine” oraz „Vogue'a”. Dziś ma na swoim koncie współpracę z takimi markami jak Calvin Klein, Ralph Lauren, AVON, H&M czy Victoria's Secret.

 

Sharam najczęściej pozuje „na elegancko”. Piękne ciało nie bierze się jednak znikąd, a z systematycznych, ciężkich treningów sportowych. Sharam podobno może uczyć facetów, jak robić pompki, a na aktywne dbanie o swoje ciało każdego dnia poświęca wiele czasu. A efekty widać już na pierwszy rzut oka. Żeby się o tym przekonać, wystarczy obejrzeć zdjęcia, które dla was wybraliśmy.

 

 

W wolnych chwilach, których ma oczywiście niewiele, Sharam lubi oglądać seriale i leżeć na plaży, chętnie z drinkiem z Malibu w dłoni. W kwestii marzeń: modelka bardzo chciałaby pojechać do RPA, z naciskiem na Kapsztad. Życzymy, żeby spełniło się jak najszybciej!

 

Przy okazji: wszystkich, którym spodobała się Sharam zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć Josephine Skriver i Barbary Palvin.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska