Dziewczyny z Instagrama: Polina Sitnowa

2016-09-09
Dziewczyny z Instagrama: Polina Sitnowa

W poszukiwaniu kolejnej Dziewczyny z Instagrama ponownie wybraliśmy się na wschód. Gdy obejrzycie galerię zdjęć Poliny Sitnowej, z pewnością zgodzicie się, że to świetny kierunek.

Spory w kwestii tego, w jakim kraju przychodzą na świat najpiękniejsze dziewczyny, trwają od lat. Wielu wskazuje na kraje Ameryki Południowej, takie jak Brazylia, Wenezuela oraz Kolumbia (skąd pochodzi na przykład Daniela Lopez Osorio) jeszcze inni kraje skandynawskie (Josephine Skriver). Spora część ludzi zapytanych o ojczyznę najpiękniejszych kobiet zapewne wskazałaby Rosję, na co też znalazłyby się dowody na naszej stronie (Sonia Tiemnikowa). I dziś znów rzucamy okiem we wschodnim kierunku… Choć nie do końca.

 

Polina Stinowa to dwudziestojednoletnia modelka, która przyszła na świat w największym kraju na świecie, ale obecnie mieszka w St. Louis w stanie Missouri. Przy 170 centymetrów wzrostu może się pochwalić wymiarami, które wynoszą odpowiednio 81-61-86 – nie bez znaczenia jest także fakt, że nosi miseczkę D. Zostaliście zachęceni? Zapraszamy zatem do obejrzenia galerii:

 

 

Blondwłosa modelka nie zajmuje się jedynie pozowaniem do zdjęć – jest także dyplomowaną projektantką wnętrz. Całe szczęście nie zapomina o swoim koncie na Instagramie, na którym regularnie pojawiają się nowe zdjęcia. Wydaje się jednak, że jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych nie wykorzystała jeszcze swojego potencjału. Na Instagramie obserwuje ją zaledwie 66 tysięcy followersów, natomiast na Twitterze oraz Facebooku liczby są jeszcze skromniejsze – odpowiednio 7,5 tysiąca oraz 5 tysięcy obserwujących.

 

Panowie, zachęcamy do kliknięcia w przycisk „Obserwuj” w profilu Poliny – zdecydowanie warto!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska