Sara Jean Underwood w świecie „Gwiezdnych wojen”

2018-05-04
Sara Jean Underwood w świecie „Gwiezdnych wojen”

Jedna z naszych najbardziej rozpoznawalnych Playmate w sesji jakiej jeszcze nie widzieliście! Coś dla fanów Sary Jean Underwood, coś dla fanów „Gwiezdnych wojen” i zarazem coś dla wszystkich, którym w zdjęciach pięknych dziewczyn czasami brakuje poczucia humoru!

Kiedy w 1977 roku George Lucas wprowadził na ekrany kin pierwszą część Gwiezdnych wojen, nie wiedział jaką rolę odegra ten obraz w światowej popkulturze. Nie wiedział, że niemal 40 lat później ludzie na całym świecie wciąż będą znali nawet epizodyczne postaci z filmu i że jego dzieło stanie się jedną z największych ikon zarówno science fiction, jak i filmowego przemysłu w ogóle. Nie wiedział też, jak niesamowite sumy pieniędzy uda się dzięki Gwiezdnym wojnom zarobić. Bo przecież dziś gwiezdna saga to nie tylko filmy, ale również (a może nawet przede wszystkim!) zabawki, gry komputerowe, komiksy i wszelkiej maści produkty kolekcjonerskie!

 

Sara Jean Underwood urodziła się rok po wejściu do kin Powrotu Jedi, czyli trzeciej części sagi, która aż do przełomu wieków była częścią ostatnią. Czy prywatnie jest fanką Gwiezdnych wojen – nie przyznała się. Grunt, że z sesji udało się jej wyciągnąć naprawdę wiele. Cóż, jak wiecie, piękne kobiety to na łamach PLAYBOYA codzienność. Jednak piękne kobiety przebrane za mistrza Yodę czy Dartha Vadera – zdecydowanie nie. Sara jest na tyle pewna swojej urody, że zdecydowała się to zrobić. Przecież nie ma prawa jej to zaszkodzić. Tym bardziej, że na części zdjęć charakteryzacja wcale nie zasłania jej walorów.

Zapominalskim przypominamy, że Sara Jean Underwood zyskała sławę jako nasza Playmate. W lipcu 2006 roku została Playmate miesiąca, a rok później – w 2007 roku – Playmate roku. Wystąpiła też w kilku odcinkach reality show Króliczki PLAYBOYA. A także w szeregach produkcji nie związanych bezpośrednio z naszym tytułem. Zresztą przecież większość z was pewnie o niej słyszała. Tyle tylko, że nie znaliście jej jako rycerza Jedi.

fot. Marya Gullo/playboy.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska