Dziewczyny z Instagrama: Nina Agdal

Dziewczyny z Instagrama: Nina Agdal

Dzisiejsza Dziewczyna z Instagrama to jedna z najgłośniejszych modelek ostatnich tygodni. Nie chodzi tylko o jej własną karierę – ta ma się dobrze już od dawna. Raczej o to, że plotkarskie media prześcigają się w wymyślaniu o niej nagłówków. Nina Agdal jest tą, która rzekomo usidliła Leonardo Di Caprio.

Dlaczego rzekomo? To proste – Leo od wielu lat cieszy się niesłabnącą reputacją playboya, którego widzi się w towarzystwie tej samej piękności nie więcej niż kilka razy. A więc pomimo że para jest ze sobą dopiero do maja – taki staż związku i tak zakrawa to na rekord Di Caprio. Serwisy plotkarskie z całego świata nie ustają w spekulacjach. Dla jednych do znak, że Leo się ustatkował, inne zaś nie wahają się pisać, że sytuacja na pewno jest przejściowa i nie potrwa długo. Faktem jest jednak, że – delikatnie mówiąc – nie każdą z dziewcząt, z którymi się spotykał, znany aktor zabierał na luksusowe wakacje na Bahamy tak jak Ninę.

 

 

Kim jest aktualna wybranka Di Caprio? 24-letnią Dunką, która od miesięcy kontynuuje pełną sukcesów karierę modelki. Dzięki kontraktowi z Elite Models Management Nina miała już okazję współpracować z takimi markami jak: Billabong, Victoria's Secret i Calzedonia. Tak – dobrze myślicie – jednym z najważniejszych atutów Niny jest to, że świetnie pozuje się jej w bieliźnie i bikini. Dowiodła tego już w 2012 roku, kiedy to została uznana przez „Sports Illustrated Swimsuit” debiutantką roku. Od tamtej pory Nina systematycznie potwierdza, że tytuł został jej przyznany w pełni zasłużenie. Nasza galeria pokazuje także, że nie gorzej niż w bieliźnie Nina wygląda bez niej. Zresztą oceńcie sami!

 

Wśród naszych Dziewczyn z Instagrama nie brakuje oczywiście takich, które w bikini wyglądają bosko. Wystarczy wymienić choćby Anę de Armas czy Annę Herrin. A jednak Nina błyszczy nawet na tak urodziwym tle. Zapamiętajcie ją sobie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska