Kelly Gale prosto z wrześniowej okładki amerykańskiego PLAYBOYA

Kelly Gale prosto z wrześniowej okładki amerykańskiego PLAYBOYA

Nasi amerykańscy koledzy przedstawili Kelly Gale nie tylko jako modelkę, ale też jako wojowniczkę o równouprawnienie. My zwrócimy uwagę na to, na co zwrócicie i wy, jeśli tylko klikniecie w galerię jej zdjęć: to przepiękna dziewczyna!

Notes Playmate:

 

Kolor włosów: brunetka

Kolor oczu: brązowe

Wiek: 21

Pochodzenie: Göteborg, Szwecja

Tytuł: Miss Września 2016

 

 

Kelly zaczęła swoją karierę bardzo wcześnie, nawet jak na standardy współczesnego modelingu. Miała 12 lat, kiedy jej uroda została odkryta, a już rok później podpisała swój pierwszy kontakt i rozpoczęła życie profesjonalnej modelki.

 

Początkowo pozowała głównie dla sieci H&M i czekała na to, kiedy jej kariera nabierze jeszcze większego rozpędu. Nabrała go na dobre w 2012 roku, kiedy to została zaproszona do wzięcia udziału we wczesnojesiennym pokazie Chanel. Cała otoczka na początku wydawała jej się nieco dziwna, ale też pociągająca. I jakoś poszło! Później w 2013 i 2014 roku została zaproszona do udziału w Victoria's Secret Fashion Show. Następnie jej portfolio powiększyło się jeszcze m.in. o współpracę z takimi markami jak Ralph Lauren czy Tommy Hilfiger.

 

Dorastała w Göteborgu, ale właściwie nie jest Szwedką (chociaż szwedzka kultura jest dla niej ważna). Kelly, podobnie jak jej ojciec, jest Australijką. Matka zaś pochodzi z Indii. Od dzieciństwa Kelly często się przeprowadzała, oczywiście ze względu na pracę rodziców. Poza Szwecją i Australią sporo czasu spędziła też w Ghanie.

 

Niestety nie mieliśmy okazji poznać Kelly. Na szczęście nasi amerykańscy koledzy mieli. Wiedzą więc, że dziewczyna jest nie tylko zabójczo piękna, ale i bystra. Chłopaki zapewniają, że Kelly płynnie mówi w dwóch językach, a najbardziej na świecie interesuje się kwestiami równości między płciami. Twierdzi, że tego drugiego nauczyła ją Szwecja, która – jak utrzymuje modelka – jest pod tym względem wzorem do naśladowania dla wszystkich innych krajów.

 

Co jeszcze? Kelly lubi gotować i smakować. Marzy o tym, by po zakończeniu kariery modelki ukończyć szkołę kucharską i napisać własną książkę z przepisami, a być może także otworzyć kawiarnię. Oczywiście życzymy jej tego z całego serca. Ale jednocześnie mamy nadzieję, że kariera młodziutkiej Kelly potrwa jeszcze bardzo długo i będzie obfitowała w jeszcze wiele tak świetnych sesji, jak ta, której fragmenty wam prezentujemy.

 

fot. playboy.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska