Dziewczyny z Instagrama: Joan Smalls

2016-09-16
Dziewczyny z Instagrama: Joan Smalls

Piękna kobieta oraz jedna z najbardziej obecnie rozchwytywanych modelek o środkowoamerykańskich korzeniach. Poznajcie Joan Smalls!

Dwudziestoośmioletnia dziś Joan Smalls została w 2013 roku sklasyfikowana przez „Forbesa” na 8 miejscu w rankingu najlepiej opłacanych modelek świata. Cóż, nic nie wskazuje na to, żeby od tamtej pory wiele się zmieniło. Joan jest rozchwytywana jak mało która z jej koleżanek z branży. Doprawdy trudno się dziwić!

 

 

Wystarczy spojrzeć. Dziewczyny o latynoskiej urodzie nie na próżno uchodzą za jedne z najpiękniejszych na świecie. Uroda tych najbardziej wyjątkowych często wprawia w osłupienie najbardziej doświadczonego playboya. Kliknijcie w galerię, a przekonacie się, że Joan Smalls należy właśnie do tej najwyższej ligi!

 

Joan jest z Portoryko. Jej ojciec pochodzi z Indii, a matka jest rdzenną Portorykanką. Z wykształcenia Joan jest psychologiem, jednak szybko zdecydowała, że nie może poświęcić życia grzebaniu w cudzych głowach. Tym bardziej, że warunki fizyczne, zawsze predestynowały ją raczej do tego, by w tych głowach zawracać. Piękna od urodzenia - musiała zostać modelką.

 

W przypadku modelek tak znanych jak Joan często tak jest - doprawdy trudno wymienić uznane firmy, z którymi dziewczyna współpracowała. Zaprezentujmy więc przynajmniej małą próbkę: Chanel, Prada, Gucci, Marc Jacobs, Versace, Louis Vuitton, Dior, Givenchy, Victoria's Secret, Roberto Cavalli, Lacoste czy Ralph Lauren. Jeśli chodzi o sesje w prasie, Joan Smalls również brała udział w sesjach w chyba każdym liczącym się tytule poświęconym modzie, by wymienić tylko "Elle", "Glamour", "Vogue" czy "Harper's Bazaar".

 

Dziś Joan jest już nie tylko modelką, ale i celebrytką. Albo - żeby nie zabrzmiało to deprecjonująco - powiedzmy, że jej kariera wyszła nieco poza obszar modelingu. Joan wspólnie z modelką Karlie Kloss poprowadziła na przykład w MTV program House of Style. Modelce zdarza się także występować w teledyskach, m.in. Ricky'ego Martina, ASAP Rocky'ego lub Beyonce.

 

Nie ma co z resztą dłużej pisać, na Joan najlepiej popatrzeć! Zapraszamy więc do obejrzenia galerii jej instagramowych zdjęć!

 

A przy okazji: wydaje nam się, że amatorzy urody Joan mogą stracić głowy również dla Sharam Diniz i Any de Armas!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska