Dziewczyny z Instagrama: Sommer Ray

2016-09-19
Dziewczyny z Instagrama: Sommer Ray

Jest szansa, że po obejrzeniu zdjęć opublikowanych na Instagramie przez Sommer Ray, uwierzycie, że lato nigdy nie musi mijać, nawet jeśli kalendarz wydaje się nieubłagany.

Takich dziewczyn są tysiące? Nie, zdecydowanie nie. Sommer Ray utworzyła swój profil na Instagramie zaledwie kilka miesięcy temu. Wrzuciła na niego tylko niewiele ponad 100 zdjęć, a już stała się gwiazdą serwisu. Jej dokonania śledzi blisko 9 milionów osób.

 

 

 

Nic dziwnego, ciało tej urodzonej 20 lat temu w Colorado Amerykanki (16 września 1996, dopiero co miała urodziny) jest doskonałe. Natura była łaskawa, ale Sommer Ray ciężko pracowała, by doprowadzić dzieło do perfekcji. Jest modelką, instruktorką fitness i sportsmenką.

 

Na instagramowym profilu zamieszcza nie tylko swoje zdjęcia eksponujące ukształtowane pośladki, ale także filmy z ćwiczeniami, w których instruuje, jak doszła do tego, co widzicie.

 

Zanim zdecydowała się na karierę w sieci była raczej nieśmiałą dziewczyną, która pokazywała co najwyżej śmieszne filmiki. Na niektórych z nich, opublikowanych w serwisie Vine, rozśmiesza widownię wraz ze swoją mamą. Prowadzą samochód, wygłupiają się, nic ponadto. Dopiero później przyszła decyzja, że czas odważnie wyeksponować swoje wdzięki i poszukać szczęścia w profesjonalnym modelingu.

 

Jeśli zastanawiacie się, czy jej wdzięki są już dla kogoś zarezerwowane, to możecie odetchnąć z ulgą. Sommer Ray jest póki co wolna, poświęca się szkole i pracy. Wciąż najważniejsza dla niej pozostaje rodzina – mama i tata – a nie ten jedyny. Swojemu ojcu, który pasjonuje się kulturystyką, zadedykowała zresztą kilka wpisów na Instagramie. Jak twierdzi, właśnie jemu zawdzięcza to, że zajęła się sportem.

 

Kariera Sommer Ray dopiero się zaczęła. W porównaniu z innymi modelkami, jej konto wciąż jest skromne. Ale można się spodziewać, że zdjęć będzie przybywało. Nie tylko na Instagramie.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska