Autumn: gorąca dziewczyna na jesień

2016-09-22
Autumn: gorąca dziewczyna na jesień

Autumn Holley: oto nasza dziewczyna na jesień. Chociaż kiedy ogląda się jej zdjęcia, to na myśli ma się raczej wyłącznie mijające lato.

W Polsce to niepopularne, ale w Stanach Zjednoczonych jak najbardziej oczywiste: mówimy o nadawaniu dzieciom imion przedmiotów, zjawisk przyrodniczych, czy czegokolwiek, co podoba się rodzicom. Tę dziewczynę rodzice nazwali jesień (Autumn). Biorąc pod uwagę urodę, kiedy z dziewczynki stała się już kobietą oraz zdjęcia, jakie sobie upodobała, lepiej pasowałoby chyba lato (Summer).

 

 

Autumn Holley urodziła się w Tallahassee, stolicy stanu Floryda. Dorastała w Pensacola, również na Florydzie. Dziś ma 30 lat (urodziny obchodzi jesienią: 13 listopada) i jest modelką. Specjalizuje się w sesjach dla znanych magazynów mody. Pracuje dla agencji One.1 z Nowego Jorku i Wilhelmina z Miami. Pojawia się również na wybiegach, głównie podczas pokazów kostiumów kąpielowych, ze względu na sylwetkę.

 

Prawdopodobnie dlatego, że modelka jest szczupła i wysoka. Ma 178 cm wzrostu, a jej wymiary to 79-61-90. Nosi rozmiar 34, ma brązowe oczy i naturalnie brązowe włosy.

 

Autumn jest doskonale wykształcona. Ukończyła studia biznesowe na University of West Florida. Po zakończeniu kariery modelki ma zamiar zająć się interesami. Liczy na to, że w starcie pomogą je kontakty, które nawiąże przez lata pracy w zawodzie. Dostała się do niego przez przypadek, wygrywając konkurs piękności na uczelni. Telefon z propozycją udziału w kampanii reklamowej lokalnego producenta odzieży był kwestią czasu. A potem pojawiły się kolejne propozycje.

 

Dziewczyna publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, ale poza tym pojawia się w amerykańskiej telewizji. Można ją było zobaczyć w Martha Stewart Show, Good Morning America i kilku telewizyjnych serialach, w których występowała w roli statystki.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska