Dani Mathers – Playmate 2015

Dani Mathers – Playmate 2015

Dani Mathers na tyle zachwyciła naszych kolegów z amerykańskiego PLAYBOYA, że jak do tej pory przyznali jej oni aż trzy tytuły. W tym najważniejszy – Playmate Roku. Cóż, poprzedni rok naprawdę należał do tej dziewczyny. Zobaczcie dlaczego!

Notes Playmate:

 

Biust: 93 cm

Talia: 58 cm

Biodra: 79 cm

Wysokość: 155 cm

Waga: 45 kg

Kolor włosów: blond

Kolor oczu: brązowe

Wiek: 29

Pochodzenie: Los Angeles, Kalifornia

Tytuły: Playmate Roku 2015, Miss Maja 2014, Cyberdziewczyna Stycznia 2013

 

 

Dani jest maleńka – to tylko 155 cm! Wzrostu, bo kształtów sporo więcej. Jak dziewczyna obdarzona takimi warunkami pojawiła się na tym świecie? Dani – jak sama opowiadała naszym amerykańskim kolegom – pochodzi z włosko-żydowskiej rodziny i dorastała w słonecznej Kalifornii. Jak każda dziewczyna z sąsiedztwa obdarzona podobną urodą – lubiła grać w siatkówkę i była cheerleaderką.

 

Wydaje wam się, że skądś ją znacie? Całkiem możliwe! Zależy to od tego, czy często odwiedzaliście babcię. Dani w latach 2005-2013 występowała w znanym każdemu serialu telewizyjnym Moda na sukces. No, chyba, że kojarzycie ją dlatego, że jesteście zagorzałymi czytelnikami amerykańskiej edycji PLAYBOYA! W takim wypadku zwracamy honor! Pilni czytelnicy amerykańskiego PLAYBOYA mogą kojarzyć Dani Mathers z dużo więcej niż tylko jednej sesji. Zobaczcie tylko na listę jej tytułów – była nie tylko Playmate Roku 2015, ale także Miss Maja 2014 i Cyberdziewczyną Stycznia 2013.

 

Dani bez ogródek twierdzi, że PLAYBOY odmienił jej życie. Przyznaje ona, że sesje były dla niej niewiarygodną okazją – dzięki nim poznała wielu ludzi, którzy otworzyli jej drzwi do dalszej kariery. Cieszymy się razem z nią!

 

Co robi Dani w wolnym czasie? Jak sama mówi – lubi na przykład siedzieć na kanapie i grać w Call of Duty. Cóż, jak przystało na nasze Playmates – jest zupełnie zwykłą dziewczyną. No, może po prostu taką, z którą pogralibyśmy jeszcze chętniej niż z innymi!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska