Desire Cordero – nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo

Desire Cordero – nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo

Bycie uważanym za najlepszego (albo drugiego najlepszego, zależy kogo spytać) piłkarza na świecie, a przy tym jednego z najbogatszych zdecydowanie sprzyja nawiązywaniu kontaktów z pięknymi kobietami.

Cristiano Ronaldo doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zapewne głównie z tego powodu odwleka decyzję o ustatkowaniu się i wiedzie życie godne prawdziwego playboya. W przeszłości spotykał się z wieloma pięknymi kobietami, a z oczywistych względów najbardziej upodobał sobie modelki – wśród nich znalazły się chociażby Irina Shayk (o której wspominaliśmy w naszym tekście o dziewczynach piłkarzy z ligi hiszpańskiej), biseksualna modelka Sahara Ray oraz gwiazda fitnessu Cassandre Davis.

 

Jego najnowszą zdobyczą jest oczywiście kolejna modelka, pochodząca z Sewilli 22-letnia Desire Cordero. To, co ją wyróżnia to fakt, że w 2014 roku udało jej się zdobyć tytuł Miss Hiszpanii oraz reprezentować swój kraj w wyborach Miss Universe. Jak widać, Ronaldo nie tylko wobec siebie ma obsesję doskonałości. Para podobno nawiązała znajomość poprzez Instagram – zaczęło się od wzajemnego „lajkowania” fotek, poprzez prywatne wiadomości, aż do spotkania w rzeczywistym świecie. Które zdjęcia tak zwróciły uwagę portugalskiego gwiazdora? Zapraszamy do obejrzenia galerii:

 

 

Panna Cordero nie od dziś przejawia zamiłowanie do piłkarzy, chociaż dopiero teraz udało jej się pod tym względem awansować do najwyższej ligi. Wcześniej spotykała się z Vincenzo Rennellą, który jeśli chodzi o przebieg kariery nie może się równać z Cristiano – jego największe osiągnięcie to 6 spotkań w Primera Division w barwach Betisu Sewilla, a oprócz tego typowa dla przeciętniaków tułaczka po wypożyczeniach.

 

Jak sami widzicie, Instagram łączy ludzi – zachęcamy więc do zapoznania się z innymi naszymi galeriami dziewczyn z tego portalu społecznościowego. Jeśli akurat jesteście sławnymi i bogatymi piłkarzami, jest to dobry sposób na poznanie swojej drugiej połówki. Przynajmniej na jakiś czas.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska