Naturalna seksbomba: Charlotte McKinney

2016-09-23
Naturalna seksbomba: Charlotte McKinney

Ta dziewczyna jest jedyna w swoim rodzaju. Ma certyfikat na to, że wszystko, co widzicie na zdjęciach, jest dziełem natury. Poznajcie Charlotte McKinney.

Charlotte McKinney ma 23 lata, urodziła się na Florydzie, w Orlando. Nazywana jest nową Kate Upton, czego prawdopodobnie nie lubi, ale podobieństwo między obiema modelkami jest uderzające, więc nic nie może z tym zrobić. I Charlotte i Kate mają burzę blond włosów i figury, które są marzeniem mężczyzn: obfite biusty, szerokie biodra, wąskie talie.

 

 

Uroda zapewniła Charlotte sukces. Chociaż za młodu nie miała łatwo. W szkole była sekowana przez uczniów właśnie za urodę (zazdrość: straszna rzecz...), ale także dysleksję. Musiała stwardnieć, co teraz może pomóc jej w trudnym świecie show-biznesu.

 

Na razie radzi sobie nieźle. Kilka kampanii reklamowych dla producentów kostiumów kąpielowych i odzieży pomogło jej zaistnieć. A potem przyszła reklamówka, która zrobiła z niej gwiazdę. Przechadzająca się z ogromnym hamburgerem Carl's Jr Charlotte przekonywała, że jest „całkowicie naturalny”. W domyśle: tak jak jej atuty. Ten spot był wyświetlany przed Super Bowl XLIX: nawet połowa Amerykanów mogła go wówczas obejrzeć i zachwycić się kształtami Charlotte.

 

Propozycje zaczęły się sypać. Modelka została wybrana do obsady 20. edycji amerykańskiego „Tańca z gwiazdami” i nowej obsady „Słonecznego patrolu”. Podpisała kontrakt z jedną z najsłynniejszych agencji modelek Wilhelmina oraz wystąpiła w kampanii firmy Guess. Esquire napisał o niej jako o jednej z najlepiej zapowiadających się modelek najbliższych lat.

 

W ostatniej sesji, której kilka zdjęć widzicie w galerii, Charlotte McKinney wcieliła się w rolę współczesnej Brigitte Bardot. Tak jak słynna Francuzka, oszałamia urodą i charyzmą. Oby okazało się, że jej kariera potoczy się podobnie. Patrząc na zdjęcia, nie mamy wątpliwości, że tak się stanie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska