2016-09-23
Słodko-ostra Sarah Stephens

Jak wiecie, staramy się wybierać dla was zdjęcia najpiękniejszych dziewczyn. Tych, które wyjątkowo nam się podobają. Jednak nie każda z nich pozuje w kuszącej, erotycznej bieliźnie. Sarah Stephens robi to i wygląda doskonale!

To nie tak, że jako redakcja PLAYBOYA mówimy to o każdej dziewczynie. Sarah Stephens naprawdę wyjątkowo się nam spodobała. Dziewczyna z jednej strony potrafi uśmiechnąć się słodko jak całkowicie niewinna istota, z drugiej jednak – wyglądać w seksownej bieliźnie tak kusząco, że oglądający nie może mieć wątpliwości: Sarah musiała już trochę w życiu nagrzeszyć. I – co ważne – jest gotowa by robić to nadal.

 

 

Poprzedni rok zdecydowanie należy do Stephens. Dwudziestopięcioletnia modelka nie tylko robi coraz większą karierę w tym, w czym czuje się najlepiej. W ubiegłym roku zagrała też w filmie Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii (choć może zaskoczy was fakt, że to horror). Modelka twierdzi zresztą, że doświadczenie aktorskie było dla niej czymś wyjątkowo ciekawym. Na razie trudno wyrokować, czy Sarah wystąpi w większej liczbie filmów, ale jedno jest pewne: chciałaby tego, bo – jak twierdzi – aktorstwo bardzo jej się spodobało.

 

Sarah lubi czytać Wielkiego Gatsby'ego F. Scotta Fitzgeralda i Folwark zwierzęcy George'a Orwella, a także słuchać Shanii Twain. Poza tym przepada za czerwonym winem. Ta urodzona w Anglii Australijka lubi opływać w luksus i marzy o wyjeździe na Capri, gdzie nigdy dotąd nie była.

 

Liczymy na to, że kariera tej dziewczyny nadal będzie rozwijała się tak samo harmonijnie jak do tej pory (a do tej pory było świetnie – wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że Sarah już w wieku 18 lat nawiązała wciąż trwającą współpracę z Victoria's Secret). Wszystko na to wskazuje. Również liczba osób obserwujących modelkę na Instagramie – obecnie jest to prawie 50 tys. ludzi. Dużo? Będzie więcej!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska