Miss Czerwca 2015: Kaylia Cassandra

Miss Czerwca 2015: Kaylia Cassandra

„Miasto Hershey w stanie Pensylvania jest w Stanach Zjednoczonych znana przede wszystkim z produkcji słodkiej czekolady, ale istnieje jeden produkt stamtąd, który jest jeszcze słodszy – nasza Miss Czerwca” - tak pisali o Kaylii Cassandrze nasi amerykańscy koledzy. Chyba was zachęcili, mylimy się?

Notes Playmate:

 

Biust: 88 cm

Talia: 63 cm

Biodra: 86 cm

Wysokość: 171 cm

Waga: 54 kg

Kolor włosów: brunetka

Kolor oczu: brązowe

Wiek: 26

Pochodzenie: Grand Forks, Północna Dakota

Tytuły: Miss Czerwca 2015, Cyberdziewczyna Lipca 2014

 

 

Uważni czytelnicy pewnie już zauważyli, że w jednym miejscu podajemy Północną Dakotę, a w innym Pensylwanię. Nie bądźcie tacy cwani! To nie pomyłka, rozwiązanie jest dużo prostsze. Kaylia urodziła się w Grand Forks, ale szybko przeniosła do Hershey. I to drugie miejsce – jak sama twierdzi – miało na nią o wiele większy wpływ, niż miasto, z którego pochodzi.

 

Karierę modelki zaczęła od... motocykli. Tak, Kaylia na początku miała dobrą passę jeśli chodzi o jednoślady. Wszystko zaczęło się od kalendarza Throttle Angels. I na jednym kalendarzu z motocyklami się nie skończyło.

 

Co ciekawe, Kaylia ma z PLAYBOYEM pewne koligacje rodzinne... Jej babcia należała w swoim czasie do pewnego klubu. Dzięki temu raz na jakiś czas bywała na imprezach w Playboy Mansion. To właśnie babcia zainspirowała naszą Playmate do pierwszego zgłoszenia się na casting – chodziło wtedy o wybór Cyberdziewczyny Lipca 2014. I jak widzicie spodobała się ona PLAYBOYOWI nie mniej niż babcia.

 

Co jeszcze? Kaylia jest prawdziwą entuzjastką fitnessu – ćwiczy nawet do sześciu razy w tygodniu. Powiedzieć więc, że dba o swoje ciało to nawet za mało. Ona wręcz je kocha. Takich słów użyła zresztą sama w rozmowie z amerykańskim PLAYBOYEM. Cóż, ze swojej strony mamy tylko nadzieję, że wy też ja pokochacie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska