Rywalka Kim Kardashian: Miss Castro

2016-09-26
Rywalka Kim Kardashian: Miss Castro

My mamy swoją Dodę i kilka innych dam, które rozpalają naszą wyobraźnię. Poza Polską znamy jeszcze celebrytki ze Stanów Zjednoczonych i kilku krajów Europy. Ale z państw Ameryki Środkowej – na przykład Nikaragui – już nie. Nadróbmy zatem braki, bo warto!

Dolly Castro nazywana jest nikaraguańską Kim Kardashian. Jej samej specjalnie się to nie podoba, ale cóż, niewiele może na to poradzić. Być może bez żony Kanye'ego Westa nie byłaby tak znana w swoim kraju i okolicach. To Kim rozpropagowała modę na pewien specyficzny typ urody, charakteryzujący się obfitym biustem, wąską talią i bardzo szerokimi biodrami. Dolly Castro ma te wszystkie atuty.

 

 

Ma 31 lat i urodziła się w stolicy Nikaragui, Managui. W swojej ojczyźnie bywa teraz gościem, bo przeprowadziła się do Miami. To Stany Zjednoczone wzięła na celownik, by zrobić większą karierę. W Nikaragui ma status niekwestionowanej gwiazdy, zdobyła tam wszystko, co było do zdobycia.

 

Miss Dolly Castro ma rozbudowany i popularny profil na Instagramie. Śledzi go niemal 5 mln użytkowników. Właścicielka wrzuca zdjęcia niemal codziennie, większość z nich to takie fotografie, jakich oczekują oglądający: seksowne i odważne. Przeplata je filmikami z siłowni, bo jest wielką fanką fitness. Jak mówi w wywiadach, jej umięśniony brzuch to jej znak rozpoznawczy (i być może główna różnica z Kim Kardashian).

 

Castro jest pewna siebie i szczera w wywiadach. Twierdzi, że jest nie tylko piękna, ale bardzo inteligentna. Ukończyła kilka semestrów na wydziale prawa stołecznego uniwersytetu w Managui, zawiesiła studia dopiero, kiedy okazało się, że pozowanie przynosi jej fortunę, a wymaga więcej czasu niż się spodziewała. „To nie ciało, ale inteligencja sprawiła, że zaszłam daleko” - przekonuje w wywiadzie dla „Mixed Magazine”.

 

Trzymamy kciuki za Miss Dolly Castro. Wygląda na to, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy i zobaczymy ją.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska