Co za kształty! Poznajcie Joselyn Cano

2016-09-26
Co za kształty! Poznajcie Joselyn Cano

Są takie dziewczyny, w których kształty aż trudno uwierzyć! Joselyn Cano zdecydowanie do nich należy. Nawet w czasach, kiedy Kim Kardashian nieco odmieniła popularne w mediach standardy urody.

Dwudziestoczteroletnia modelka rzeczywiście może pochwalić się ciałem, jakiego nie widujemy na co dzień na ulicach. Wiadomo – wszyscy kochamy piękności, które wyglądają jak dziewczyny z sąsiedztwa. Ale nie tylko nimi fan kobiecych wdzięków żyje! Od czasu do czasu chciałoby się popatrzyć na cuda natury takie jak ciało Joselyn Cano.

 

 

Co to za cud? Uwierzcie, że spektakularny! Pośladki Joselyn wydają się nie ustępować w niczym pupie Kim Kardashian. Czyli – mówiąc krótko – są wielkie i jędrne tak, że aż trudno szukać porównania. Podobnie z piersiami. Tylko zobaczcie jak okazały biust Joselyn prezentuje się pod skąpym strojem kąpielowym.

 

Pora na ciekawostkę. Ile znacie wegetarianek wśród pięknych gwiazd? Raczej ich nie brakuje, prawda? Wystarczy wymienić choćby Natalie Portman, Carrie Underwood czy Olivię Wilde. Piękne są, to fakt, ale w zupełnie innym stylu niż Joselyn Cano. Mówiąc obrazowo – na pewno nie dorównują jej pod względem mocno zarysowanych krągłości. No więc, nie żebyśmy ulegali stereotypom, ale wyobraźcie sobie jakie było nasze zaskoczenie, kiedy dowiedzieliśmy się, że Joselyn wyrosła tak... obficie... właśnie na diecie wegetariańskiej! Kto by pomyślał!

 

Warto wiedzieć, że Joselyn nie jest zwykłą modelką. Jest modelką fitness. To może w pewien sposób tłumaczyć dlaczego jej ciało wygląda tak jak wygląda... czyli niemal wyczynowo. Oczywiście nie ma wątpliwości, że poza intensywnym treningiem do uzyskania takiego efektu potrzebne były szczególne warunki natury fizycznej, ale z drugiej strony nie wątpimy, że włożonej pracy także było tu niemało. Efekt jest trudny do zapomnienia.

 

Może to dlatego profil Joselyn na Instagramie obserwuje już 6,6 miliona fanów!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska