Wspomnienie lata: Sierra Skye

2016-09-28
Wspomnienie lata: Sierra Skye

Już 28 września. Zaraz październik. Po słonecznym lecie zostały nam już tylko wspomnienia. Kto nie lubi ich przywoływać, kiedy wychodzi na dwór w kurtce i wcale nie jest mu za gorąco? Sierra Skye na pewno sprawi, że plażowe wspomnienia wrócą ze zdwojoną mocą. Zresztą już sam jej widok powinien rozgrzać!

Kto w te wakacje plażował? Piszący te słowa niestety nie miał okazji, choć słońce zachęcało do tego jak najmocniej. W końcu ile znacie lepszych rzeczy niż pełnia lata, wypełniona gorącymi laskami plaża, drinki z palemką, skąpe i seksowne stroje kąpielowe i szum fal przerywany tylko piskami wrzucanych do wody dziewcząt? Wiemy – niewiele. W przypomnieniu sobie jak to jest patrzeć znad ciemnych okularów na odziane w bikini kobiety powinna wam pomóc Sierra Skye.

 

 

Sierrę na dzień dzisiejszy obserwuje na Instagramie 657 tys. osób spragnionych powrotu do letniej atmosfery. Albo po prostu: amatorów zjawiskowej damskiej urody. Bo Sierra Skye z całą pewnością jest zjawiskiem. Wystarczy tylko popatrzeć na jej okazały i robiący wrażenie na każdym mężczyźnie biust, a także sporych rozmiarów pupę – wystarczająco dużą i jędrną, nawet jeśli nie do końca dla amatorów Kim Kardashian.

 

Ta seksowna pół-Włoszka, pół-Amerykanka dobrze wie jakie są jej atuty i z powodzeniem wykorzystuje je na zdjęciach. A – powiedzmy sobie jasno – czy modelka zajmująca się głównie pozowaniem w bikini może mieć większe atuty niż świetny tyłek i fajny biust? Chyba nie. Sierra pokazuje więc na zdjęciach to, co ma najlepszego. Często w stringach i niewiele zasłaniającej górze od stroju.

 

 

I jak, czujecie zapach morza, mokrego piasku i olejku do opalania? Nie mamy wątpliwości, że tak właśnie jest. A nawet jeśli potrzebujecie więcej wrażeń – znajdziecie je u nas. Chociażby w galeriach zdjęć Niny Agdal i Laura Enever.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska