Svetlana Bilyalova – caryca Rosji

2016-09-29
Svetlana Bilyalova – caryca Rosji

Wiele rankingów wymienia ją jako jedną z najpiękniejszych Rosjanek na Instagramie. Wziąwszy pod uwagę to, ile kobiet mieszka w tym kraju, powinno to wystarczyć za rekomendację.

Svetlana Bilyalova nie jest co prawda najpopularniejszą Rosjanką w tym serwisie społecznościowym (jeśli chodzi o liczbę followersów musi uznać wyższość między innymi byłej dziewczyny Cristiano Ronaldo - Iriny Shayk, o której wspominaliśmy przy okazji rankingu najpiękniejszych partnerek piłkarzy z ligi hiszpańskiej), ale gdybyśmy urządzili głosowanie na temat tego, która z tych pań jest ładniejsza, głosy zapewne byłyby podzielone.

 

Pochodzącej z Moskwy 24-letniej dziewczynie szybko udało się podbić świat mediów społecznościowych. Jej instagramowa aktywność rozpoczęła się w lipcu 2013 roku, a 3 lata później jej profil w tym serwisie obserwuje już ponad 4 miliony użytkowników! Liczba niewiarygodna, ale wystarczy jeden rzut oka na zdjęcia pięknej Svetlany i przestaje nas to dziwić. Przekonajcie się zresztą na własne oczy:

 

 

Ciemnowłosa Rosjanka wydaje się wręcz być stworzona do prezentowania walorów swojego ciała – przy 175 centymetrach wzrostu jej wymiary wynoszą odpowiednio 90-59-92. Svetlana jest aktywna także na Twitterze, chociaż liczba obserwujących jej profil w porównaniu do Instagrama jest dość skromna i wynosi zaledwie 18 tysięcy. Nieco lepiej jest na Facebooku – na tym portalu Rosjanka ma ponad 75 tysięcy fanów.

 

Koneserzy typowo słowiańskiej urody z pewnością docenią inne galerie pięknych, pochodzących ze wschodu dziewczyn. Niedawno publikowaliśmy między innymi galerię Sonyi Temnikovej, Galiny Dubenenko oraz Poliny Sitnowej, na naszych łamach zagościła także piękna Polka – Luiza Żywiecka.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska