Daniela Crudu – ze względu na nią warto obejrzeć rumuńską telewizję!

2016-09-29
Daniela Crudu – ze względu na nią warto obejrzeć rumuńską telewizję!

Rumuńska pogodynka zaliczyła dość ciekawą wpadkę na wizji. I chociaż wygląda to na ustawkę, to nie mamy zamiaru narzekać. Światło dzienne ujrzała bowiem ta część ciała Danieli, która zazwyczaj pozostaje zakryta…

W redakcji PLAYBOYA bardzo lubimy pogodynki i prezenterki wiadomości – zwłaszcza takie, które potrafią zwrócić na siebie szczególną uwagę. W przeszłości pisaliśmy między innymi o oryginalnym pomyśle w Albanii, gdzie stwierdzono, że wiadomości będą lepsze, gdy prezenterki będą miały na sobie JEDYNIE żakiety, a także o niezwykle popularnej pogodynce z Meksyku oraz wenezuelskim programie, w którym jego gospodyni po kolei zdejmuje wszystkie ubrania.

 

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że nic tak nie wpływa na wzrost oglądalności danego programu, jak rozebrana dziewczyna. Oczywiście pokazywanie nagości w telewizji jest obwarowane wieloma ograniczeniami, więc trzeba się uciekać do innych metod. W przypadku rumuńskiej telewizji prognoza pogody jest tylko jednym z elementów programu – innym jest, jakby to nazwać… część artystyczna, podczas której właśnie doszło do miłego dla oka widzów incydentu.

 

 

Niezależnie od tego, czy cała sytuacja została z góry zaplanowana, czy rzeczywiście była niespodziewaną wpadką, twórcy programu z pewnością są zadowoleni z rozgłosu, jaki zapewniła im Daniela Crudu. A jeśli chcielibyście lepiej się przyjrzeć rumuńskiej prezenterce, to gorąco zachęcamy do rzucenia okiem na galerię jej zdjęć. Przyznajemy się bez bicia, że nie jesteśmy doskonale obeznani w temacie rumuńskich celebrytek, ale Daniela bez wątpienia jest osobą rozpoznawalną w swoim kraju – na Instagramie udało jej się zebrać niemal 200 tysięcy followersów, natomiast jej wpisy i zdjęcia na Facebooku regularnie śledzi prawie 130 tysięcy użytkowników tego portalu.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska