Czarnowłosa piękność: Elizabeth Pipko

2016-09-29
Czarnowłosa piękność: Elizabeth Pipko

Elizabeth Pipko wyróżnia nie tylko... znajomo brzmiące nazwisko. Nawet bardziej charakterystyczne jest to, że modelka nie jest taka sama jak większość dziewczyn z Instagrama. Urodą – delikatnie mówiąc – nie ustępuje ona dziewczynom, które pokazujemy naszym czytelnikom na co dzień. A w wielu innych aspektach wydaje się ciekawsza!

Co w niej takiego ciekawego? Mówiąc najprościej – jest nie tylko modelką. To jednak wcale nie byłoby jeszcze niczym dziwnym. Bardziej niecodzienny jest jednak stopień rozległości jej zainteresowań. Modeling zajmuje w życiu tylko ułamek czasu. Poza nim – uwaga – Elizabeth studiuje na Harvardzie i przygotowuje się do występu na zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjonczangu, które odbędą się w 2018 roku. Jest łyżwiarką figurową. „Coś jeszcze?” - chciałoby się zapytać z niedowierzaniem. I zdziwić się jeszcze bardziej na odpowiedź, że owszem, tak. W wieku 17 lat Elizabeth wydała tomik poezji, a w planach ma jeszcze dwa. Nieźle, co?

 

 

Tak, nieźle. A tym lepiej, że Elizabeth Pipko do tego wszystkiego naprawdę wygląda świetnie. Jej instagramowe konto, na którym zgromadziła dotąd 136 tys. obserwujących nie jest może po brzegi wypełnione zdjęciami (wiadomo – brak czasu...), ale kiedy dziewczyna już jakieś zdjęcie wstawia to trzeba przyznać, że zwykle musi ono robić wrażenie. Czarnooka i szczupła brunetka z pewnością jest chodzącą realizacją marzeń facetów kochających ten typ kobiet. Zresztą nie wątpimy, że podoba się również facetom, którzy na co dzień najbardziej lubią inne typy...

 

 

Tym spośród was, którzy najbardziej gustują właśnie w szczupłych brunetkach polecamy także nasze galerie zdjęć Alyshy Nett oraz Lauren Loretty. Tylko pamiętajcie, żeby zdjęcia Elizabeth Pipko sprawdzić niezależnie od swoich osobistych preferencji. Zaręczamy, że warto.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska