Andreea Diaconu – Rumunka na wybiegu

2016-09-30
Andreea Diaconu – Rumunka na wybiegu

Andreea Diaconu jest jedną z tych dziewczyn, które wybieramy do naszej galerii nawet pomimo tego, że na swoim Instagramie nie pokazują zbyt wiele. Piękna modelka prowadzi swoje konto tak, żeby obserwujący ją użytkownicy serwisu pomyśleli, że „normalna dziewczyna z niej”. Szkopuł w tym, że nawet nie epatując golizną i przesadnie nie eksponując urody – jest niesamowicie seksowna!

Minął już jakiś rok od momentu, gdy amerykański PLAYBOY ogłosił szumnie: koniec z golizną. W redakcji często przeglądamy ostatnie numery naszego pierwowzoru zza oceanu i wiemy, że nie jest to cała prawda. Nowe sesje w amerykańskim PLAYBOYU są tak erotyczne, że na początku trudno w ogóle zauważyć, że rzeczywiście nie ma na nich sutków. W polskim PLAYBOYU nie poszliśmy i nie planujemy w całości pójść śladem Amerykanów, nie znaczy to jednak, że nie potrafimy docenić sesji, do których modelki nie zdejmują ubrań. Albo zdejmują nie wszystkie.

 

 

Na PLAYBOY.PL idziemy dalej. Golizny znajdziecie u nas bardzo mało. Seksu i erotyki – mamy nadzieję – na pęczki. Instagramowe zdjęcia Andreei Diaconu jednak nawet nas na początku zdziwiły. Piękna dziewczyna, modelka, która robi karierę dzięki urodzie, a Instagrama prowadzi tak, że właściwie najczęściej pozuje w pełni ubrana.

 

A jednak zdecydowaliśmy się mimo to umieścić ją w gronie pięknych dziewcząt zaludniających nasze galerie. Dlaczego? Tylko zobaczcie! Jak dla nas Andreea mogłaby pozować w wełnianym golfie, a i tak epatowałaby wdziękiem i seksapilem.

 

Galeria zdjęć Andreei to świetna okazja, żeby przypomnieć także nasze inne dość „zachowawcze” galerie - Danielle Favatto i Ola Kowal. „Zachowawczość” nie oznacza, że dziewczyny nie są bardzo seksowne.

 

A tak w ogóle to najlepsze zachowaliśmy na koniec! Koniecznie obejrzyjcie galerię zdjęć Andreei do końca!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska