Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Ewa Sonnet: ona wciąż zachwyca!

2016-10-03
Ewa Sonnet: ona wciąż zachwyca!

Ta dziewczyna nie daje o sobie zapomnieć. Jeśli wydaje się wam, że nasz towar eksportowy Ewa Sonnet, posiadaczka naprawdę imponującego naturalnego biustu, postanowiła zrezygnować z modelingu, to jesteście w błędzie. Na jej instagramowym profilu wciąż pojawiają się gorące zdjęcia, które dowodzą, że Ewa z wiekiem wyłącznie pięknieje.

Ewa Sonnet właśnie skończyła 30 lat. Jej najnowsze zdjęcia, opublikowane przez nią na Instagramie przez ostatnie kilka tygodni, wskazują, że dojrzała, ale nie stała się grzeczniejsza. Atuty, dzięki którym pokochały ją tysiące mężczyzn nie tylko w Polsce, ma wciąż wyjątkowe.

 

 

Sonnet, tak naprawdę Beata Dąbrowska, dzielnie walczy o swoją karierę. Zaczynała ją w miesięczniku CKM, w którym pokazała się w negliżu w 2006 i 2007 roku (to już 10 lat...). Potem okazało się, że ma nie tylko wystrzałowe ciało, ale i głos, co dostrzegł Robert Jansson z Various Manx. Słynny muzyk wyprodukował najpierw jej debiutancki singiel „... i RNB”, a potem także płytę „Nielegalna”. Miksowaniem płyty zajął się Prince Charles Alexander, który wcześnie współpracował z Jennifer Lopez (mastering odbył się w Nowym Jorku). Na youtube możecie zobaczyć teledysk do piosenki „Listen”.

 

Ewa pojawiała się także w telewizji, w tym w pierwszej edycji „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Potem stworzyła płatny serwis ze zdjęciami. Jej profil na Facebooku polubiło 0,5 mln osób, a na Instagramie obserwuje ją 130 tys. internautów. Po trzech latach od muzycznego debiutu Ewa Sonnet nagrała kolejny krążek, „Hypnotique”.

 

Dla wszystkich, którzy lubią 31-letnią rybniczankę, ale nie za jej śpiew, tylko za ciało, mamy porcję kluczowych informacji. Ewa Sonnet jest drobniutka, mierzy 163 cm wzrostu i waży niewiele ponad 50 kg. Jej wymiary to 102-62-88, a rozmiar biustu 70E. Naturalny kolor włosów Ewy to czarny, a oczy zielone.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska