Carmella Rose – urocza i niewinna

2016-10-03
Carmella Rose – urocza i niewinna

Ma 21 lat i niemal milion obserwujących na Instagramie – poznajcie Carmellę Rose!

Na naszej stronie znajdą coś dla siebie miłośnicy różnych typów kobiecej urody – jeśli gustujecie w dziewczynach o pełniejszych kształtach, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Ewy Sonnet. Jeśli zaś bardziej podobają Wam się drobniejsze dziewczyny, to jesteście we właściwym miejscu.

 

Carmella Rose to młoda, zaledwie 21-letnia dziewczyna, której pomimo młodego wieku udało się zaistnieć w świecie modelingu oraz oczywiście w mediach społecznościowych. W momencie pisania tych słów zdjęcia wrzucane przez Amerykankę obserwuje ponad 946 tysięcy użytkowników Instagrama. Czemu Carmella zawdzięcza swój sukces? Bez wątpienia niezwykle delikatnej i subtelnej urodzie – to jedna z tych dziewczyn, która nawet za kilkanaście lat będzie zapewne pytana o dowód tożsamości w sklepie monopolowym. Sami zresztą się przekonajcie – zapraszamy do obejrzenia galerii:

 

 

Opiekuńcza i z otwartym umysłem – tak odpowiedziała, zapytana o opisanie samej siebie. Oprócz Instagrama aktywna była także na Twitterze, jednak tam nie odniosła dużego sukcesu, ponieważ dorobiła się jedynie niewiele ponad dwóch tysięcy obserwujących. Jako ulubiony element swojego ciała wymienia pośladki – po obejrzeniu jej zdjęć zupełnie nas to nie dziwi.


Zachęcamy oczywiście do rzucenia okiem na galerie innych pięknych dziewczyn, które regularnie pojawiają się na naszej stronie – w ostatnim czasie pisaliśmy między innymi o rumuńskiej pogodynce Danieli Crudu (której wydarzył się pewien interesujący incydent z piersią w roli głównej na wizji), Swietłanie Biljalowej oraz Charlotte McKinney.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska