Wspomnienie wakacji: Kristina Perić

2016-10-04
Wspomnienie wakacji: Kristina Perić

Ta dziewczyna ma zaledwie 26 lat. Zobaczcie zdjęcia zakochanej w swojej ojczystej Serbii Kristiny Perić, którą mieszkańcy republiki uważają za skarb narodowy. Chociaż Serbia dostępu do morza nie ma, to Kristina dużo podróżuje, by pozować na plażach na całym świecie. Nic dziwnego: takie ciało domaga się ekspozycji w tym stylu.

Kristina Perić pracuje dla kilku międzynarodowych agencji modelek. Jej zdjęcia drukował magazyn GQ, były pokazywane także w Treats. Kariera pięknej modelki nabrała przyspieszenia po tym, jak założyła konto na Instagramie, na które regularnie wrzuca co gorętsze zdjęcia, także z kampanii reklamowych, w których wzięła udział. A tych ostatnich jest coraz więcej.

 

 

Ostatnio o Kristinę coraz częściej upominają się Amerykanie. Modelka ciągle lata na drugą stronę Wielkiej Wody, w galerii możecie zobaczyć wynik tych podróży na zdjęciach z Kalifornii i Florydy.

 

W wywiadzie zamieszczonym w magazynie GQ możemy przeczytać, że choć zdjęcie pokazują naszą bohaterkę w jednoznacznie seksownych pozach, to na co dzień jest ona raczej skromną „zwykłą dziewczyną”, jak o sobie samej mówi.

 

Lubi komplementy, ale od swojego chłopaka, płynące z ust nieznanych mężczyzn, których spotyka setki, raczej ją peszą. Żeby utrzymać swoje ciało w formie ciężko pracuje, ćwicząc codziennie. Nie jest fanką siłowni, raczej naturalnych form ruchu: jazdy na rowerze, rolkach, biegania. Specjalnej diety nie zachowuje, cieszy się, że natura była dla niej łaskawa.


Choć Kristina Perić bardzo dużo podróżuje, to niekoniecznie tam, gdzie marzy żeby się udać. Najczęściej wybiera się służbowo nad Morze Śródziemne, do Niemiec i wspomnianych Stanów Zjednoczonych, a tak naprawdę chciałaby poznać Indie i zgłębić kulturę tego kraju.

 

Młodej modelce, którą na Instagramie śledzi już prawie milion osób, życzymy powodzenia. I dziękujemy, że pozwala nam wspominać minione lato.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska