Dziewczyna na niepogodę. Importowana z Australii!

2016-10-06
Dziewczyna na niepogodę. Importowana z Australii!

Pogoda jaka jest każdy z nas widzi. Droga z pracy i do pracy to wilgotny koszmar. Zatem trzeba uciec od tego, na co się nie ma wpływu. My proponujemy zanurzenie się na chwilę w wakacyjnej atmosferze w towarzystwie kobiety uosabiającej lato.

Talia Richman pochodzi z Australii. Jest modelką od najmłodszych lat, pierwsze doświadczenia zdobywała w sesjach zdjęciowych zanim skończyła pięć lat. Dziś z tej dziewczynki wyrosła seksowna kobieta, o którą zabijają się projektanci i fotografowie na całym świecie.

 

 

Ta popularność, umiejętnie podsycana przez samą zainteresowaną na portalach społecznościowych (przede wszystkim Instagram i Facebook), sprawiła, że Talia wciąż jest w rozjazdach. Pracuje dla agencji w Nowym Jorku, Mediolanie, Sydney i Paryżu. Nie potrafi powiedzieć, gdzie jest jej dom, jako stałe miejsce zamieszkania wpisuje Nowy Jork, ale przyznaje, że sytuacja jest dynamiczna.

 

Talia Richman wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych, w tym dla Kookai, Oskara de la Renty oraz niezliczonych sesjach zdjęciowych dla producentów bielizny i kostiumów kąpielowych.

 

To co w niej fascynuje, to nie tylko fantastyczne ciało, ale także przyciągająca wzrok twarz. Talia jest przekonana, że to właśnie dzięki niej jej kariera nabrała rozpędu, bo jak przyznaje „pięknych ciał jest na całym świecie całe mnóstwo”.

 

Prywatnie jest domatorką i przeciwniczką spędzania każdej wolnej chwili na siłowni. Tak, ćwiczy, poświęca na to sporo czasu, ale sport jest raczej elementem jej życia, a nie sensem. Formę trzyma dzięki bieganiu, pływaniu i jeździe na rowerze niż katowaniu się ćwiczeniami.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska