Siostry Davalos – stworzone do prezentowania bielizny

2016-10-06
Siostry Davalos – stworzone do prezentowania bielizny

Ci, którzy narzekają na urodę modelek i twierdzą, że wszystkie z nich to wychudzone „wieszaki”, powinni obejrzeć galerię zdjęć Mariany i Camili Davalos. A potem grzecznie przeprosić za głoszenie takich herezji.

Mariana i Camila Davalos to siostry bliźniaczki, które przyszły na świat 8 września 1988 roku w Kolumbii. Informacja o kraju pochodzenia powinna dla wielu stanowić wyraźną wskazówkę dotyczącą tego, z jakim typem figury mamy do czynienia. Jeśli na myśl przyszły Wam od razu pełne piersi i mocno zaokrąglone pośladki, to macie rację – siostry mogą się pochwalić typowo kolumbijskimi kształtami. I całe szczęście! Dziewczyny nie są co prawda identyczne, ale równie piękne – czy będziecie w stanie bezbłędnie odróżnić Marianę od Camili?

 

 

Chociaż w pokazach bielizny i strojów kąpielowych często występują w duecie, to Marianie zdecydowanie lepiej idzie kariera w mediach społecznościowych – na swoim profilu na Instagramie udało jej się zgromadzić ponad 370 tysięcy użytkowników, podczas gdy Camilę obserwuje „jedynie” 137 tysięcy fanów. Oprócz wspólnego pozowania siostry mają między innymi w dorobku prowadzenie programu Rumbas De La Ciudad, który był emitowany w kolumbijskiej telewizji.

 

To, co jednak wychodzi im najlepiej, to prezentowanie strojów kąpielowych. Kształty, którymi zostały obdarzone przez naturę w połączeniu z wieloma godzinami treningów na siłowni tworzą iście zabójczą kombinację. Na zdjęciach nie widać całego ich potencjału, dlatego polecamy obejrzeć film. Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie:

 

 

Modelki z Ameryki Łacińskiej niejednokrotnie gościły na naszej stronie – w przeszłości zaprezentowaliśmy między innymi Danielę Lopez Osorio, która tak samo jak siostry Davalos pochodzi z Kolumbii oraz Kostarykankę Julianę Herz.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska