Amerykańska skandalistka. Gorąca Hailey Clauson

2016-10-07
Amerykańska skandalistka. Gorąca Hailey Clauson

Mamy taką misję, że im zimniejsze będą dni, tym gorętsze zdjęcia będziemy wam pokazywać na Playboy.pl. Zgadzacie się? OK, zatem mamy układ. Na pierwszy rzut rozgrzewająca lepiej niż imbir, miód i grzane wino Amerykanka Hailey Clauson.

Haley ma 21 lat i na swoim instagramowym profilu pokazuje swoje ciało bez skrępowania. Nic w tym dziwnego, wybiegi to dla niej naturalne środowisko od kiedy skończyła 14 lat. Początkowo były to pokazy młodzieżowych ubrań, później – kiedy Hailey stała się kobietą, przyszła pora na coś odważniejszego.

 

 

W tym roku modelka pojawiła się na okładce kultowego „Sports Illustrated”, co przysporzyło jej kilkaset tysięcy dodatkowych fanów, choć już wcześniej nie mogła narzekać na brak popularności. Jej zdjęcia można było oglądać w reklamach najsłynniejszych marek sportowych, ale także tych z wyższej półki.

 

Hailey jest młoda, ale kontrowersyjna. Kilka razy wzięła udział w amatorskich, artystycznych sesjach, które należy uznać za naprawdę ostre, m.in. z aktorkami porno-biznesu. Zresztą głośno o niej było i wcześniej. Jeszcze kiedy była nastolatką wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Urban Outfitters. Wizerunek modelki znalazł się na koszulce firmy (w dość odważnej pozie na motocyklu). To nie spodobało się rodzicom dziewczyny, którzy postanowili pozwać odzieżowy koncern. Sprawa jakoś rozeszła się po kościach, choć kwota pozwu opiewała na astronomiczne 28 milionów dolarów. Prawdopodobnie doszło do ugody, a rodzice Hailey doszli do wniosku, że ich córka zarobi w życiu nawet więcej.

 

Sporo w tym racji, wystarczy zobaczyć na zdjęcia panny Clauson i pomyśleć o tym, że jej wielka kariera dopiero się rozpoczęła. 21-latka jest bezpruderyjna, uwielbia pokazywać swoje wdzięki, zwłaszcza na plażach. Czekamy na kolejne.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska