Indyamarie Jean – egzotyczna i ekscentryczna

2016-10-07
Indyamarie Jean – egzotyczna i ekscentryczna

Ta dziewczyna nie tylko nazywa się, ale także wygląda nieco inaczej niż większość modelek. Można ją nazwać modelką alternatywną, bo właśnie taka jest jej uroda – niekonwencjonalna. Podobnie ze stylizacjami. Nas Indyamarie zaintrygowała!

Indyamarie Jean Pelton (tak brzmi jej pełne nazwisko) jest Afroamerykanką z domieszką gorącej kubańskiej krwi. Ma dwadzieścia dwa lata i – jak sama mówi – już od sześciu lat traktuje bardzo poważnie karierę modelki. W wieku 16 lat właśnie temu podporządkowała swoje życie. Zaczyna się opłacać. Tym bardziej, że Indyamarie zdążyła w tym czasie wypracować własny styl i markę. Ci, którzy ją zatrudniają – dokładnie wiedzą, czego oczekują.

 

 

Nie znaczy to jednak, że dziewczyna ogranicza się do pozowania. To nie byłoby coś w stylu tak oryginalnej osoby. W wieku 19 lat Indyamarie zaprojektowała swoje pierwsze jeansy i robi to do dziś. Projektuje własne ubrania i wymyśla fantazyjne fryzury – a wszystko to oczywiście niestandardowe i finezyjne.

 

Chwile po pierwszych jeansach nadeszły trudniejsze czasy. Przez jakiś czas Indyamarie handlowała narkotykami (przyznaje się do tego na swojej oficjalnej stronie internetowej) i miała pewne problemy ze zdrowiem psychicznym. W końcu uzależniła się od Xanaxu. Problemy były na tyle silne, że dziewczyna była nawet zmuszona zarzucić na jakiś czas karierę modelki. Przerwa potrwała chwilę, ale w 2015 roku Indyamarie wróciła do modelingu. I zaliczyła najlepszy rok w tej branży, jaki kiedykolwiek się jej przydarzył. Dziś jej konto na Instagramie stopniowo staje się coraz popularniejsze – dziewczyna zebrała już ponad pół miliona obserwujących (a wcale nie zasypuje ich hurtowo zdjęciami).

 

Spodobała wam się Indyamarie? Jeśli tak – przypominamy także galerie Sharam Diniz i Lauren Loretta. To też bardzo oryginalne dziewczyny.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska