Kylie Jenner: seksowniejsza siostra Kim Kardashian?

2016-10-10
Kylie Jenner: seksowniejsza siostra Kim Kardashian?

O rodzinie Kardashianów (i Jennerów) napisano miliony stron, a wesoła gromadka wciąż skutecznie robi wszystko, by to trwało. Która z sióstr jest najseksowniejsza? – to pytanie dręczy Amerykę na równie z tym, kto wygra wybory prezydenckie w tym kraju. Takie czasy. Dziś wybraliśmy dla was zdjęcia Kylie Jenner.

Drzewo genealogiczne Kardashianów (i Jennerów) jest skomplikowane nie mniej niż Kennedych. 19-letnia Kylie jest córką Kris Jenner – żony Roberta Kardashiana i matki Kim, Kourtney, Khloe i Roberta oraz Caitlyn Jenner. Ta ostatnia jest Cailtyn stosunkowo od niedawna, wcześniej była mężczyzną, Brucem Jennerem, mistrzem olimpijskim w wieloboju na igrzyskach w Montrealu w 1976 roku. Kylie ma siostrę rodzoną Kendall Jenner, która również jest celebrytką oraz czworo rodzeństwa przyrodniego, tym razem ze strony ojca – Burta, Brandona, Brody'ego i Casey.

 

 

Jeśli nic z tego nie rozumiecie, to nic straconego. Koneksje rodzinne Kardashianów (i Jennerów) można przyswoić oglądając „Z kamerą wśród Kardashianów” (hmmm, a dlaczego nie „... i Jennerów”) na kanale E! Entertainment. To właśnie to reality show zapewniło wszystkim sławę, pieniądze i gwarancję regularnego pojawiania się na portalach plotkarskich, które zdominowali.

 

Kylie Jenner nie ma jeszcze 20 lat (urodziła się w sierpniu 1997 roku w Los Angeles), a jej kariera pędzi jak szalona. Ona sama podsyca ją umiejętnie wrzucając seksowne zdjęcia na swój profil na Instagramie, z którego dokonaliśmy selekcji. Wcześniej chodziła do szkoły średniej w LA, ale rzuciła ją na rzecz domowego nauczania.

 

Uroda Kylie Jenner jest bezdyskusyjna. Pokaźnych rozmiarów pupa (to rodzinne), wąska talia, ogromne oczy i biust sprawiły, że zatrudniali ją już w Teen Vogue i Cosmopolitan. Do prezentacji kolekcji została wynajęta przez giganta Sears, chodziła na wybiegu podczas pokazu ubrań Avril Lavigne: Abbey Dawn.

 

Ma swoje linie lakieru do paznokci w firmie O.P.I. a wraz z siostrą Kendall firmuje kolekcję ubrań dla PacSun. Prywatnie spotyka się z raperem Tygą: skandalistą i protegowanym Kanye'ego Westa. Związek jest – delikatnie mówiąc – burzliwy.

 

Foto: Instagram

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska