Najpiękniejsza modelka, o której nie słyszeliście – Mary Shum

2016-10-10
Najpiękniejsza modelka, o której nie słyszeliście – Mary Shum

Tyle jest na świecie pięknych kobiet, że nawet naszym czytelnikom może się od czasu do czasu zdarzyć jakąś przeoczyć. Zgadujemy, że właśnie tak mogło być z Mary Shum. A szkoda by było, gdybyście jej nie znali. Dzięki nam macie okazję – przedstawiamy gorącą Mary Shum.

Strzelamy, że nasi czytelnicy mogli nie znać Mary, bo rzeczywiście jest ona jak do tej pory modelką znaną w stosunkowo wąskich kręgach. Nawet pomimo tego, że liczba obserwujących ją fanów na Instagramie powoli zbliża się do nie takich znowu drobnych 350 tys. I nawet pomimo tego, że uroda Mary po prostu musi robić wrażenie na mężczyznach. Zresztą sami zobaczcie!

 

 

Uroda Mary jest zresztą jednocześnie głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się was z nią zapoznać. Mamy nadzieję, że przyznacie nam rację – wysoka, szczupła i pięknie zbudowana modelka może uchodzić za spełnienie męskich fantazji. Piękne, długie włosy, brązowe oczy i nienaganna figura z wydatnymi, choć nie zbyt dużymi piersiami i pupą – to wszystko musiało od urodzenia zachęcać Mary do wybrania kariery modelki. Na nasze szczęście dziewczyna na właśnie taką karierę się zdecydowała.

 

Imię i nazwisko pod jakimi funkcjonuje w świecie modelingu może trochę mylić. Tymczasem wiecie skąd jest Mary? To Rosjanka! Rzeczywiście, gdyby się chwilę zastanowić, można się tego domyślić, ale przyznajemy, że w pierwszej chwili jej korzeni upatrywaliśmy gdzieś indziej. Tymczasem Mary, pomimo że oczywiście do zdjęć pozuje dosłownie na całym świecie, na co dzień mieszka w Moskwie. Czy to możliwe, że właśnie dlatego mogliście o niej nie słyszeć? No chyba, że słyszeliście – w takim wypadku zwracamy honor i gratulujemy gustu!

 

A przy okazji warto przypomnieć naszym czytelnikom inne dziewczyny z krajów na wschód od Polski, które już w serwisie PLAYBOY.PL prezentowaliśmy. Przychodzą nam do głowy zwłaszcza Galina Dubenenko i Anastasia Arteyeva. Zapraszamy do oglądania galerii!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska