Silvia Caruso – włoska piękność

2016-10-10
Silvia Caruso – włoska piękność

To jedna z tych dziewczyn, na które moglibyśmy patrzeć każdego dnia i nigdy by się nam to nie znudziło.

Nigdy nie mieliśmy wątpliwości co do tego, że wśród dziewczyn zamieszkujących Półwysep Apeniński można znaleźć prawdziwe piękności. Doskonale zdają sobie z tego sprawę także zawodnicy ligi włoskiej, o czym mieliśmy okazję informować niedawno.

 

W internecie nie znajdziemy zbyt wielu informacji o tej pięknej włoskiej modelce. Wiemy, że podobnie jak opisywana przez nas niedawno Rosjanka Galina Dubenenko, Silvia również znalazła uznanie w oczach Aleksandra Mavrina (fotografa z Sankt Petersburga), znanego z projektu Mavrin Models. A także, że pozowanie w mocno skąpych strojach nie jest dla niech żadnym problemem – i całe szczęście, bo pochodząca z Włoch dziewczyna ma się czym pochwalić. Sami się przekonajcie – zapraszamy do obejrzenia galerii:

 

 

Dzięki wrzucaniu na Instagram zdjęć Silvii udało się zgromadzić bardzo dużą liczbę wielbicieli – jej profil w tym serwisie społecznościowym obserwuje ponad 815 tysięcy użytkowników. Jeśli uroda Silvii również przypadła Wam do gustu, zachęcamy do odszukania jej profilu w serwisie tumblr – panują na nim znacznie mniej restrykcyjne reguły niż na Instagramie, a dziewczyna ochoczo z tego korzysta i zamieszcza tam zdjęcia, na których pokazuje znacznie więcej…

 


Zachęcamy oczywiście do obejrzenia galerii innych, równie pięknych dziewczyn, które regularnie pojawiają się na naszej stronie – niedawno pisaliśmy między innymi o zjawiskowo pięknej Mary Shum, nieco mniej znanej, ale chyba ładniejszej od swojej sławnej siostry Kylie Jenner oraz egzotycznej piękności Indyamarie Jean.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska