Cristina, która uwiodła Cristiano (Ronaldo)

2016-10-11
Cristina, która uwiodła Cristiano (Ronaldo)

Być może stwierdzenie, że piękna Włoszka uwiodła najsłynniejszego piłkarza świata jest nadużyciem, bo na razie nikt nie wie, co między nimi się wydarzyło, ale fakt pozostaje faktem: zrobiła duże wrażenie na Cristiano Ronaldo, kiedy ten wypoczywał na Ibizie.

Cristina Buccino ma konto na Instagramie, które obserwuje ponad milion osób. Nie jest znana tylko z niego. Pozuje jako modelka, pojawia się na wybiegach znanych projektantów, bierze udziła w sesjach zdjęciowych do słynnych magazynów. Jej kariera dopiero nabiera rozpędu.

 

 

Plotkarskie portale i czasopisma przyłapały ją na randce z CR7. Faktycznie, takie spotkanie miało miejsce, Cristina to przyznała, ale jak na młodziutką modelkę zachowała się wyjątkowo dyskretnie. Pikantnych szczegółów nie zdradziła, jeśli już to tylko potwierdziła, że spędziła z Ronaldo uroczy wieczór. Co z tego będzie? To się dopiero okaże.

Sam Ronaldo jest znany ze słabości do przepięknych kobiet, w tym modelek o posągowych ciałach. Na jego liście są m.in. Jordana Jardel (stare czasy, chodził z nią, kiedy był jeszcze w Manchesterze United), portugalska modelka Merche Romero (starsza od Ronaldo o 9 lat), Gemma Atkinson, Nereida Gallardo (zerwał z nią za namową mamy), Letizia Filippi i inne.

 

Najsłynniejsza „dziewczyna Ronaldo” to Irina Shayk, rosyjska modelka, z którą mistrz Europy spotykał się kilka lat. Irina była jedną ze słynniejszych modelek zanim związała się z Cristiano. Ostatnio piłkarz spotyka się z Lucią Villalon, dziennikarką pracującą dla Realu Madryt.

 

No i podrywa dziewczyny podczas wyjazdów, dzięki czemu głośno robi się o takich pięknościach, jak Cristina Buccino. Jeśli para postanowili powtórzyć randkę, możecie być pewni, że się o tym dowiecie. Cristiano jest śledzony 24 godziny na dobę, na całym świecie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska