Viki Odintcova – po prostu zniewalająca

2016-10-12
Viki Odintcova – po prostu zniewalająca

Koło takiej dziewczyny nie można przejść obojętnie, podobno nawet udało jej się zawrócić w głowie kierowcy Formuły 1, Fernando Alonso.

Pochodzący z Sankt Petersburga fotograf Aleksander Mavrin ma oko do pięknych kobiet – w jego obiektywie znalazły się między innymi opisywane przez nas wcześniej Rosjanka Galina Dubenenko oraz Włoszka Silvia Caruso, które współpracują z agencją Mavrin Models. Należy jednak wspomnieć o jeszcze jednej dziewczynie, która wspomnianym dwóm w żadnym wypadku nie ustępuje urodą, a zdaniem wielu pod tym względem je przewyższa.

 

Mowa o Viktorii „Viki” Odintcowej, która pomimo młodego wieku (15 listopada 2016 roku skończy dopiero 22 lata) zrobiła prawdziwą furorę w mediach społecznościowych – jej profil na Instagramie obserwuje ponad 2,7 miliona użytkowników! Co jest powodem takiego sukcesu? Sami się przekonajcie:

 

 

Nie tylko Fernando Alonso zwrócił uwagę na piękną modelkę z Sankt Petersburga – jej niewątpliwe walory dostrzegli także nasi koledzy z rosyjskiej edycji PLAYBOYA, który umieścili Viki Odintcową na okładce wydania z lipca 2015 roku. Oprócz Instagrama, dziewczyna udziela się także na YouTube, gdzie jednak liczba obserwujących jest znacznie skromniejsza, bo wynosi niecały tysiąc subskrybentów. Można jednak obejrzeć chociażby miły dla oka reportaż z sesji na Santorini, w której oprócz rosyjskiej modelki wzięła udział wspomniana wcześniej Silvia Caruso:

 


Na naszej stronie pojawiło się już sporo dziewczyn ze wschodu – nic nie poradzimy na to, że są tak piękne… Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć galerii Swietłany Biljalowej, Sonii Temnikowej czy też Poliny Sitnowej, radzimy jak najszybciej nadrobić zaległości!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska