Playboy Show

2016-06-21
Playboy Show

Najbardziej gorący moment na gali Samochód Roku PLAYBOYA? To oczywiście ekskluzywne, olśniewające i zniewalające PLAYBOY SHOW, czyli seksowne długonogie modelki w stylizowanych króliczych strojach.

W tym momencie nikt (żaden mężczyzna, ani żadna kobieta) nie jest w stanie oderwać wzroku od sceny! Dlaczego? To już zobaczycie na zdjęciach. W tym roku pokaz został zorganizowany we współpracy z marką Alles, najbardziej zmysłową bielizna w Polsce. Tradycyjnie koncepcję show i stylizacje dla modelek przygotowała stylistka PLAYBOYA Anita Sadowska, a za reżyserię i choreografię pokazu odpowiadała najlepsza polska specjalistka w tej dziedzinie Kasia Sokołowska, znana jurorka programu TOP MODEL zostań modelką.


Przy okazji – wśród modelek wypatrzyliśmy jedną z finalistek tego programu, choć musimy przyznać, że nasze Króliki robią dużo większe wrażenie niż typowe „wieszaki” o kamiennych twarzach, które widujemy na zwykłych pokazów mody. Te dziewczyny to chodzący sekaspil: mają kobiece sylwetki i przede wszystkim uśmiechają się! Zobaczcie zresztą sami.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska