Faceci kochają takie blondynki. Poznajcie Amandę Lynn

2016-10-12
Faceci kochają takie blondynki. Poznajcie Amandę Lynn

W przypadki Amandy nie musimy chyba uzasadniać naszego wyboru. Po prostu zobaczcie na jej zdjęcia. Dziewczyna uosabia archetyp samicy alfa i musi spodobać się facetom, którzy właśnie w takich paniach gustują.

Jak napisał jeden z anglojęzycznych dziennikarzy: „Są rzeczy, które nie wymagają żadnych wyjaśnień i należy do nich instagramowe konto Amandy Lynn”. Czyli wygląda na to, że mu się spodobała. I nic w tym dziwnego, tym bardziej, że my też tak myślimy. Albo, mówiąc inaczej, nam też się podoba! Kliknijcie w tę galerię, a przekonacie się, że podoba się i wam.

 

 

Amanda jest jedną z tych dziewczyn, które mogą służyć jako argument w odwiecznym sporze: które są ładniejsze – brunetki czy blondynki? Dziewczyna całym swoim ciałem (no dobra, dusza pewnie też) świadczy na rzecz tych drugich. A musicie przyznać, że z wyglądu jest archetypową blond seksbombą z apetycznymi zaokrągleniami tam, gdzie powinna je mieć według fantazji statystycznego reprezentanta naszej płci.

 

Sama o sobie mówi, że jest nie tylko modelką i podróżniczką, ale także królową Las Vegas. Nie wiemy co to dokładnie znaczy, ale z całą pewnością brzmi obiecująco. Wyobrażamy sobie, że Amanda rzeczywiście musi świetnie komponować się z kiczowatym (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) wystrojem tej amerykańskiej stolicy hazardu. Taki opis najpewniej świadczy zresztą o tym, że Amanda bardzo lubi spędzać czas w Vegas. A swoją obecnością przy okazji na pewno umila ten czas innym bywalcom.

 

Na dzień dzisiejszy Amandę obserwuje na Instagramie aż 1,3 mln osób. Wygląda więc na to, że faceci rzeczywiście wolą blondynki.

 

Przy okazji: pamiętacie inne seksowne blondynki, których zdjęcia zamieszczaliśmy na PLAYBOY.PL? Przynajmniej Hailey Clauson i Anna Sophia Berglund powinny zapaść wam w pamięć.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska