11 najseksowniejszych zdjęć Emily Ratajkowski

2016-10-13
11 najseksowniejszych zdjęć Emily Ratajkowski

Wykonaliśmy za was czarną robotę (żart...) i wybraliśmy 11 najseksowniejszych fotek z Intagrama Emily Ratajkowski. Ta dziewczyna to chodzący seks, o czym możecie przekonać się oglądając zdjęcia.

Niektórzy w Polsce nazywają ją „polską modelką”. To nie do końca prawda. Emily Ratajkowski jest Amerykanką, choć przyszła na świat w Londynie. Nie ma nawet polskich korzeni, jeśli przez takie rozumieć posiadanie jednego z rodziców Polaków. Polskie korzenie ma tylko ojciec dziewczyny – malarz John Ratajkowski. Matka Emily Kathleen Balgley jest amerykańską Żydówką.

 

 

Emily Ratajkowski ma dziś 25 lat (rocznik 1991). Oczywiście, co widać na zdjęciach, jest modelką, ale także aktorką. Występuje w filmach od 2004 roku, czyli od czasów, kiedy była jeszcze dziewczynką. Wielkich ról jak na razie nie zagrała, to raczej epizody. W serialach wciela się często w samą siebie, czyli seksowną ślicznotkę i celebrytkę.

 

No właśnie Emily jest celebrytką, ma tego świadomość. Stała się nią po zagraniu w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Wcześniej była odważna sesja w magazynie „Treats!”, a potem kolejny teledysk gwiazdy, czyli Maroon 5 „Love Somebody”.

 

Emily pojawia się na wybiegach, bierze udział w niezliczonych sesjach i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Na wybiegach i premierach kinowych kilka razy można ją było zobaczyć w strojach, które więcej odsłaniały niż zasłaniały. Takie zdjęcia były potem podchwytywane i powielane w setkach plotkarskich portali. A sława Emily wciąż dzięki temu rosła i rosła. O seksowną dziewczynę zabijają się dziś projektanci, organizatorzy głośnych imprez medialnych i producenci ubrań. Jeśli Emily coś na siebie włoży, jest gwarancja, że dowie się o tym pół świata.

 

A jeśli powątpiewacie w jakość naszego wyboru, do czego czego macie pełne prawo (wciąż żyjemy w wolnym kraju), to zapraszamy was do dokonania własnej selekcji. Emily Ratajkowski nie jest pruderyjna, na swoim Instagramie, który obserwuje niemal 10 milionów osób, dzieli się zdjęciami bez przerwy.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska