Najdoskonalsza kobieta na świecie istnieje. Nazywa się Kelly. Kelly Brook

2016-10-13
Najdoskonalsza kobieta na świecie istnieje. Nazywa się Kelly. Kelly Brook

Dyskusje na temat ideału kobiecego trwają od wieków. Malarze, poeci i filozofowie podejmowali je w milionach dzieł. Teraz do pracy wzięli się naukowcy i znaleźli Afrodytę naszych czasów. Żyje i nazywa się Kelly Brook, pochodzi z Anglii.

Temat podjął portal Polki.pl, a wcześniej naukowcy z Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu w Glasgow. Obszerny artykuł na ten temat zamieścił „The Mirror”, który piórem Julie McCaffrey przekonuje, że nie ma piękniejszej i bardziej ponętnej kobiety od Kelly Brook, której zdjęcia możecie zobaczyć poniżej w galerii:

 

 

Kim jest Kelly? Tak naprawdę nazywa się Kelly Ann Parsons. Przysła na świat 23 listopada 1979 roku w Rochester. Jest modelką, prezenterką telewizyjną, celebrytką, aktorką i projektantką odzieży (głównie strojów kąpielowych).

 

No i ideałem. W „The Mirror” czytamy, że Kelly Brook uosabia to wszystko, co mężczyźni kochają w kobietach. Jest 100-procentowo naturalna, nie miała operacji plastycznych, nie faszeruje twarzy botoksem. Ma obfity biust (34E), nie jest chuda (na dzisiejsze standardy wśród modelek to nawet odrobinę przy kości). Ma 168 cm wzrostu, ale – co zauważyli naukowcy z Uniwersytetu Gdańskiego – jej nogi są nieco dłuższe od nóg kobiet o tym wzroście. Stosunek długości talii do bioder jest jak 1 do 3, to proporcja idealna. Kelly ma duże oczy i naturalne, bujne, długie włosy.

 

Jej wymiary to 90-61-89. Być może uległy zmianie, bo modelka delikatnie ostatnio przytyła, co według naukowców z Glasgow tylko dodaje jej powabu. Oni także zajęli się twarzą Brytyjki. Wg programu Face Research Lab okazała się ona idealna: kształt brwi, wielkość oczu i ust, jasno pokazują, że Kelly jest ideałem.

 

Zatem wybór został dokonany i sukces naukowców można otrąbić. My dodamy tylko, że Kelly Brook pozowała dla PLAYBOYA. Była na okładce edycji oryginalnej (amerykańskiej), była w polskim PLAYBOYU i kilku innych edycjach na świecie. Poznaliśmy się na niej.

 

A wam, jak podoba się Kelly Brook?

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska