Ana Cheri i jej życie poza PLAYBOYEM

2016-10-13
Ana Cheri i jej życie poza PLAYBOYEM

Ana Cheri została Miss Października 2015 amerykańskiego PLAYBOYA. Fragmenty tamtej sesji już prezentowaliśmy na łamach PLAYBOY.PL. Jednak jakoś nie możemy rozstać się z tą dziewczyną. Publikujemy zatem więcej jej zdjęć. Uważajcie, bo na tych też wygląda świetnie!

Poprzednią galerię zdjęć Any Cheri możecie zobaczyć na naszych łamach już od dawna. Fakty są jednak takie, że o ile oczywiście sesje w PLAYBOYU są zawsze najlepsze (wszyscy o tym wiemy), o tyle Ana Cheri zazwyczaj świetnie wygląda. Jej pomnikowa uroda może onieśmielać właściwie na każdym zdjęciu, które dziewczyna zamieszcza na swoim Instagramie. Nic dziwnego, że jej konto obserwuje w tym serwisie aż 7,8 milionów użytkowników. Właśnie dlatego postanowiliśmy jeszcze raz stworzyć galerię jej zdjęć. Innych niż poprzednio.

 

 

Kim jest Ana Cheri? Modelką, trenerką i gwiazdą internetu. Jak sama twierdzi – mieszkają w niej dwie natury. Ta męska i ta kobieca. Czasami jest więc łobuziarą, a czasami delikatną, czułą i wrażliwą kobietą. A prawdopodobnie najlepiej jest wtedy, kiedy trafiają się momenty łączenia tych dwóch stron jej charakteru. Wtedy – jesteśmy tego pewni – zamienia się w dziką i namiętną kochankę.

 

Zresztą po co się rozpisywać, skoro możemy przypomnieć wypełniony przez Anę NOTES PLAYMATE. Może w ten sposób poznacie ją trochę lepiej!

 

Imię i nazwisko: Ana Cheri

Wymiary: 86/63/97 cm, 170 cm, 57 kg

Data urodzenia: 16 maja 1986 r.

Miejsce urodzenia: Anaheim w stanie Kalifornia

Ambicje: żeby moja własna siłownia odniosła taki sukces, by „zarządzała się sama”, a ja miałabym więcej czasu na podróżowanie.

Podnieca mnie: mężczyzna, który bardziej się stara i robi to dla mnie. Nutka wody kolońskiej też nie pozostanie niezauważona.

Odrzuca mnie: ogólnie złe maniery, wstanę od stołu, jeśli będziesz przeżuwał z otwartymi ustami.

Rada od dziewczyny prowadzącej siłownie: musisz jakoś zacząć ćwiczyć. Jeśli siłownia cię odstrasza, spróbuj sportów uprawianych w terenie. Każdy ruch się liczy.

Moja słabostka: uwielbiam Halloween i wszystko co związane z science-fiction. Przebierałam się już za Czarodziejkę z Księżyca, Wonder Woman i Marię Hill.

Najbliższe plany: przeglądam scenariusze, by znaleźć odpowiedni do mojego debiutu na dużym ekranie. (Ana zagrała w serialu Nuclear Family).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska