Helga Lovekaty: uległ jej James Rodriguez

2016-10-14
Helga Lovekaty: uległ jej James Rodriguez

Rosjanka, o jakże słowiańskim imieniu Helga i jakże słowiańskim nazwisku Lovekaty, ma ciało idealne. Podobno zrobiło wrażenie nawet na żonatym piłkarzu Realu Madryt.

Helga Lovekaty to oczywiście pseudonim, którym posługuje się modelka. Pod takim ma konto na Instagramie, z którego wybraliśmy najgorętsze zdjęcia. Tym razem nie było to trudne, bo Helga zamieszcza na serwisie fotografie, na których naprawdę ma na sobie ledwo co. Uwielbia eksponować biust (przyjrzyjcie się dobrze, czy na pewno jest on naturalny...?), pupę i nogi. Dopracowane do perfekcji ciało jest zasługą godzin spędzonych na siłowni: Helga jest znaną fitneską, rosyjską odpowiedniczką naszych fit-celebrytek.

 

 

Choć modelka ma niewiele ponad 20 lat, już zdążyła narobić hałasu na świecie. Wszystko za sprawą swojej rzekomej miłości do piłki nożnej, czy może raczej piłkarzy. Plotkarskie serwisy na świecie donosiły swego czasu, że uwiodła Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk jest jednym z najważniejszych futbolistów Realu Madryt. Sławę zyskał podczas Mistrzostw Świata w Brazylii w 2014 roku, których został królem strzelców.

 

Nie byłoby w tym może nic sensacyjnego, wszak nie od dziś wiadomo, że piękne kobiety polują na piłkarzy, a większość z nich ma za partnerki WAG's o boskich kształtach. Tyle tylko że James Rodriguez ma żonę. Media donosiły, że wściekła się na rzekomą niewierność gwiazdora, a losy małżeństwa zawisły na włosku.

 

Jak było naprawdę wiedzą pewnie tylko sami zainteresowani. Rodriguez i Lovekaty nie są razem, a piękna Helga do dziś korzysta z chwilowej sławy, jaką zapewniła jej plotka o romansie.

 

Rosjanki, zwłaszcza te piękne, są zazwyczaj zdeterminowane, by było o nich jak najgłośniej. Można się więc spodziewać, że o Heldze Lovekaty usłyszycie jeszcze nie raz.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska