WAG inna niż wszystkie. Egzotyczna miłość Vieriego

2016-10-14
WAG inna niż wszystkie. Egzotyczna miłość Vieriego

Większość WAG's (żony i dziewczyny - wifes and girlfriends) jest grzeczna. Trzymają się swoich facetów - piłkarzy i innych sportowców - bo wiedzą, że tylko przy nich mogą korzystać z blasku sławy. Ale jedna z nich - Jazzma Kendrick - taka nie jest.

Jazzma Kendrick to młoda, czarnoskóra modelka. Pozuje do sesji bieliźniarskich, chodzi na wybiegach, posiada instagramowe konto, które od kilku już lat puchnie od śledzących ją wielnbicieli płci obojga. Jest dziewczyną włoskiego gwiazdora Christiana Vieriego, który po bardzo udanej karierze piłkarskiej odcina dziś kupony od sławy na sportowej emeryturze.

 

Zobaczcie nasz wybór fascynujących zdjęć Jazzmy:

 

 

Jakiś czas temu modelka i jej sławniejszy facet stali się obiektem komentarzy dzięki publicznej kłótni i chwilowemu rozstaniu. Otóż Jazzma zarzuciła Vieriemu... rasizm. I to nie w domu, ale na swoim koncie na Twitterze. Podobno podczas domowej sprzeczki 43-letni były reprezentant Włoch miał powiedzieć coś, co nawiązywało do koloru skóry Kendrick. Nie wiadomo co to były za słowa, dość, że panna poczuła się obrażona. Zerwała z Vierim. Jednak już po chwili skasował ćwierknięcia i para znów jest razem.

 

Christian Vieri nie jest pierwszym słynnym partnerem modelki. 3 lata temu spotykała się z rosyjskim miliarderem Władimirem Doroninem. To ten, który znany jest ze słabości do czarnoskórych modelek, wcześniej przez kilka lat był z supermodelką Naomi Campbell.

 

Z kolei Vieri, który w swojej karierze występował m.in. w  Juventusie Turyn, Lazio Rzym oraz obu mediolańskich drużynach - AC Milan i Interze, również nie znalazł w Jazzmie pierwszej modelki w swojej "kolekcji". Przez 20 ostatnich lat zdążył być w związku z Elisabettą Canalis, Deborą Salvalaggio, Eleną Santarelli, Fernandą Lessą i Melissą Sattą. Jak się domyślacie, żadna z nich do brzydkich nie należy.

 

Jak długo potrwa związek pary, którą dzieli 17 lat w metryce, okaże się. Obojgu życzymy jak najlepiej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska