Zjawiskowa Litwinka: pruderii brak

2016-10-17
Zjawiskowa Litwinka: pruderii brak

Ta dziewczyna to najwyższa światowa półka, jeśli wziąć pod uwagę modeling. Litwinka Edita Vilkeviciute jest według „Forbesa” jedną z najbardziej rozchwytywanych i najlepiej zarabiających dziewczyn na świecie. Zobaczcie jej zdjęcia, są naprawdę odważne.

Edita ma 26 lat. Karierę zaczynała kilka lat temu, została wypatrzona – jak wiele dziewczyn – przez profesjonalnych łowców modelek. Zadecydowało nie tyle zjawiskowe ciało, bo pozujące dziewczyny mają takie w większości, ile tajemniczość i fotogeniczność jej twarzy. Edita jest zadziorna, bezpruderyjna, na jej instagramowym profilu znajdujemy na to wiele dowodów.

 

 

Pracowała z największymi projektantami, w tym Giorgio Armanim, Calvinem Kleinem i Dolce&Gabbana. Chodziła na wybiegach w Paryżu, Mediolanie, Nowym Jorku i Tokio. Bardzo szybko awansowała do pierwszej ligi modelek, o czym świadczy chociażby to, że do swojego pokazu zaangażowała ją amerykańska firma Victoria's Secret.

 

Fotografowie zabijają się o to, by fotografować Litwinkę. Niewielu się udaje, ale najsłynniejsi, jak Steven Klein, czy Chris Colls, mają sesje z nią na koncie. Z okładek magazynów modowych i lifestyle'owych, na których pojawiła się Edita Vilkeviciute, można by ułożyć już całkiem wysoki stosik. A to dopiero początek. Mogliśmy podziwiać ją na okładkach i w sesjach zamieszczonych w „Elle”, „Vogue”, „Marie Claire”, czy „Harper's Bazaar”.

 

Edita Vilkeviciute bardzo chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Jej konto śledzi już kilkaset tysięcy osób. Zdjęcia reklamowe – w bieliźnie i kostiumach kąpielowych – przeplatają się z prywatnymi, na których widać, że ta dziewczyna nie straciła poczucia humoru i dystansu do siebie.

 

Za jej karierę trzymamy kciuki, możemy być pewni, że jeszcze przez wiele lat będziemy słyszeć to nazwisko w kontekście mody, zdjęć i wyjątkowych sesji.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska