Najodważniejsza z wielkich gwiazd: Mariah Carey (zobacz zdjęcia)

2016-10-18
Najodważniejsza z wielkich gwiazd: Mariah Carey (zobacz zdjęcia)

Jeśli wydawało wam się, że odważne gwiazdy z popowego topu wszech czasów to Madonna, Lady Gaga, czy Beyonce, to nie widzieliście zdjęć, które sama, z własnej nieprzymuszonej woli publikuje Mariah Carey.

Przeglądając Instagrama amerykańskiej divy zastanawialiśmy się, czy aby na pewno zdjęcia są autentyczne. Aż trudno uwierzyć, by gwiazda tak jasna i z takim dorobkiem, była tak odważna. Ale to prawda, zobaczcie tylko na fotografie w naszej galerii (dokonaliśmy odpowiedniej selekcji).

 

 

Mariah Carey ma już 46 lat. Wygląda na dwa razy mniej, prawdopodobnie plotki o ingerencji specjalistów w jej urodę nie są pozbawione podstaw. Mimo to wygląda zjawiskowo.

 

Artystka jest ikoną amerykańskiego popu. Według „Rolling Stone'a” tylko jeden piosenkarz z pierwszej ligi ma większą skalę głosu (której używa na koncertach): to Axl Rose z Guns N' Roses. Mariah Carey ma głos obejmujący aż 5 oktaw.

 

Autorka niezliczonych przebojów, w tym „Vision of Love”, „All I want for Christmas is you”, „Emotions”, Without you”, sprzedała podczas swojej kariery co najmniej 170 mln płyt, co czyni ją jedną z najpopularniejszych piosenkarek w historii muzyki.

 

O skali popularności Mariah Carey niech świadczy gaża, jaką zaproponowała jej telewizja FOX za bycie jurorką w „American Idol”. Urodzona pod Nowym Jorkiem diva dostała 18 mln dolarów, czym przebiła Britney Spears (15 mln dolarów za „X-Factor”.

 

Mariah Carey angażuje się społecznie, m.in. na rzecz równouprawnienia par jednopłciowych. Mogliśmy ją oglądać także na dużym ekranie, w takich filmach jak „Glitter”, „Tennessee”, czy „Kamerdyner”. Współpracowała z takimi artystami jak Jay Z, Whitney Houston, Busta Rhymes, Snoop Dogg, czy Ne-Yo.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska