Rosie Roff i jej duże... czarne oczy

2016-10-18
Rosie Roff i jej duże... czarne oczy

Na zdjęcia Rosie Roff nie można się napatrzyć. Miłośnicy klasycznych piękności z piersiami jakby wyjętymi z naszych rozkładówek z lat dziewięćdziesiątych powinni być szczególnie zachwyceni.

Rosie Roff wygląda tak jakby urodziła się tylko o to, żeby zostać gwiazdą magazynów dla mężczyzn. Tylko spójrzcie. Czy dziewczyna taka jak ona mogła zmarnować to, co dała jej natura? Cóż, są takie talenty, których zmarnować się po prostu nie da. Nawet gdyby Rosie nie zdecydowała się na modeling, zachwycałaby szczęściarzy, którzy spotkali ją na swojej drodze.

 

 

Na szczęście zajęła się właśnie pozowaniem. W ten sposób mogą podziwiać ją nie tylko wszyscy kolesie w kolejce do sklepu spożywczego, ale także 1,3 mln osób, które obserwują ją na Instagramie. I jeszcze wielu innych – Rosie Roff jest znana nie tylko dzięki modelingowi, kampaniom jeansów i sesjom w magazynach dla panów. Dziewczyna zajmuje się jeszcze jedną rzeczą, która sprawia, że skupiają się na niej oczy tysięcy facetów. Jaką?

 

Rosie to ring girl! Czyli zajmuje się błyszczeniem swoją urodą podczas walk bokserskich. Jest jedyną Brytyjką, która jest rozpoznawalna również przez Amerykanów i jest przez nich regularnie umieszczana na listach najgorętszych ring girls! Nic w tym dziwnego. Jest nie tylko piękna, ale także pracuje z najlepszymi. Pracowała m.in. przed walkami takich znanych na całym świecie tuzów ringu jak Floyd Mayweather Jr. czy Manny Pacquiao.

 

Z Roff związana jest jeszcze jedna sportowa plotka. Podobno (to nadal niepotwierdzone!) w okolicach 2012 roku była ona dziewczyną znanego piłkarza Djibrila Cisse. To prawdopodobne, ale nic pewnego – jak to bywa z wiedzą czerpaną od paparazzi.

 

Przy okazji: wszystkim tym, którzy kochają dziewczyny z dużymi... czarnymi oczami, polecamy także galerie Any Cheri i Abigail Ratchford.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska