Hiszpańska gwiazda: Jessica Goicoechea

2016-10-19
Hiszpańska gwiazda: Jessica Goicoechea

Poznajcie Jessicę Goicoechea – dziewczynę, która powinna nie schodzić z plaż i cieszyć oczy wszystkich je odwiedzających. Jej zjawiskowe oczy, usta i ciało zachwyciły projektantów bielizny i kostiumów kąpielowych.

 

Nazwisko Goikoetxea lub Goycochea (w przypadku Jessiki jeszcze inaczej pisane - Goicoechea) na pewno kojarzy wam się z futbolem. Drugi z nich to Sergio, jeden z najlepszych bramkarzy w historii Argentyny. Bardzo dobrze bronił rzuty karne, w roku 1990 został wielką gwiazdą, Argentyna sięgnęła po wicemistrzostwo.

 

Z kolei Andon Goikoetxea to Hiszpan baskijskiego pochodzenia, gracz Athletic Bilbao. Wsławił się tym, że złamał nogę samemu Diego Maradonie.

 

Ale dość o futbolu: baskijskie pochodzenie ma także modelka Jessica Goicoechea. O tej dziewczynie jest coraz głośniej i możecie być pewni, że jeszcze nie raz o niej usłyszycie.

 

Zaczęła klasycznie, od wrzucenia do sieci swoich zdjęć. Potem wystarczyło chwilę poczekać, zważywszy na jej atuty. Zaczęli się do niej odzywać przedstawiciele kolejnych agencji modelek. Wówczas Jessica doszła do wniosku, że... można poczekać jeszcze trochę, spróbować dodatkowo podgrzać atmosferę wokół siebie. Na Instagramie wylądowały kolejne zdjęcia, a młoda dziewczyna mogła już wówczas przebierać w ofertach.

 

To okazał się strzał w dziesiątkę. W tej chwili ma na swoim koncie sesje dla takich gigantów, jak Adidas, L'Oreal, Maybelline New York i Gooseberry.

 

Komukolwiek wydaje się, że to niewiele, niech weźmie pod uwagę, że Jessica ma dopiero 22 lata. Wygląda na to, że jej kariera, tak umiejętnie poprowadzona na początku, dopiero nabiera rozpędu. Możemy oczekiwać, że Jessicę Goicoechea zobaczymy jeszcze wielokrotnie. Oby pozostała w branży bieliźniarsko-plażowej.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska